Yanis Marshall ve Topuklu Ayakkabıları

 Yanis Marshall ve Topuklu Ayakkabıları
Digiqole ad

1989 Fransa doğumlu olan Yanis Marshall’ı, bir çoğumuz 2014 Britain’s Got Talent yarışmasının finalistlerinden biri olması sayesinde tanıdık ve çok sevdik. Onu bu kadar sıra dışı ve başarılı yapan şey ise topuklu ayakkabılar üzerinde ettiği mükemmel dansları! Kendisi aynı zamanda başarılı bir koreograf.

Dancing with the Stars’ın Fransız versiyonunda sanatsal koç olarak görev alan Yanis Marshall, ayrıca Ukrayna’nın So You Think You Can Dance yarışmasında ve Las Vegas’taki Cirque du Soleil’s Zumanity Show’da koreograflık yaptı.

2013 yılında The Gaily Grind’e verdiği röportajda favori sanatçılarının Madonna, Janet Jackson, Prince ve Beyonce olduğunu belirten Yanis; tüm zamanlar içindeki favori şarkıcısının Barbra Streisand olduğunu söyledi ve ekledi “Evet, işte o derece geyim!”

Oldukları gibi kabul edilmekten korkan insanlara ise bir kaç tavsiyesi vardı: “Sadece kendiniz olun; eğer insanlar bundan hoşlanmazlarsa, onları boşverin!

Yanis Marshall’la ilgili gerekli ön bilgileri verdikten sonra; bir kaç gün önce yayınladığı, 2010’da “yüksek topuklu ayakkabılarla” verdiği ilk dans dersine katılan iki öğrencisinin de bulunduğu müthiş dans videosuyla sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Paylaşımlar
Paylaş1
Tweetle
Paylaş
Pin