fbpx   .  

Yeni ‘Alacakaranlık’ Serisinde Bella’yı Canlandırabilecek 5 Kuir Oyuncu

Bu kuir oyuncular, yeni ‘Twilight’ dizisinde Bella Swan’ı canlandırmalı!

Yeniden yapımlar ve yeniden başlatmalar hiç bitmiyor ve Stephanie Meyer’in çok satan Alacakaranlık serisi Lionsgate aracılığıyla yeniden geri dönüyor.

The Hollywood Reporter’a göre, Bella adında bir insan kızın, Edward adında bir vampir ve Jacob adında bir kurt adam arasındaki aşk üçgenini konu alan kitap serisinin yeni uyarlaması henüz ilk aşamalarında ve belirlenmiş bir kanal, yayıncı ya da yazar yok.

 

Orijinal Alacakaranlık filmlerinin ünlü olduğu bir şey de genç yıldız Kristen Stewart’ın patlamasıydı. Daha önce Panic Room, Zathura ve Into the Wild gibi filmlerde oynamıştı, ancak Twilight’taki Bella rolü sayesinde bugün Oscar adayı olan küresel bir yıldız haline geldi.

Stewart, Bella rolünü sonlandırana kadar kuir olduğunu açıklamadı, ancak bizce yeni Bella’nın en başından beri kuir olmasının zamanı geldi. İşte saygıdeğer Kristen Stewart’ın yerini doldurabileceğini düşündüğümüz beş müthiş genç kuir oyuncu!

Amandla Stenberg

Açlık Oyunları filminde Rue rolüyle Hollywood sahnesine çıktı, bu yüzden popüler bir YA kitap serisine geri dönmek onun için doğal olacaktır! The Hate U Give ve Dear Evan Hansen gibi dizilerdeki rolleriyle dikkatleri üzerine çeken Stenberg’in böyle büyük bir projede yer almasını çok isteriz!

Bella Ramsey

Ramsey kesinlikle favori seçimlerimizden biri. Genç oyuncu HBO’nun The Last of Us dizisinde Ellie rolüyle göz kamaştırdı ve karakterle aynı isme bile sahipler! Ramsey, şu anda sektörde en genç oyunculardan biri ve eğer yeni Alacakaranlık serisi Stewart’ın sahip olduğu kadar yıldız gücüne sahip birini istiyorsa, Ramsey’i tercih etmeli.

Hunter Schafer

Dürüst olmak gerekirse, Hunter Schafer’ı Bella Swan olarak görmek harika olurdu. Onu Euphoria’daki Jules rolünde seviyoruz, ve onu biraz daha mutlu olabileceği bir rolde görmeyi çok isteriz. Listemizdeki tüm oyuncular arasında Stewart’a fiziksel olarak en çok benzeyen kişi o, bu yüzden Bella için doğal bir uyum.

Jasmin Savoy Brown

Brown şu anda en sevdiğimiz genç oyunculardan biri ve ormanda koşma konusunda harika! Yellowjackets ve son iki Scream filmiyle, kesinlikle bir aksiyon veya korku serisine liderlik edebileceğini gösterdi. Ayrıca Jasmin’in Yellowjackets’ta Taissa rolünde kız arkadaşı Van’la olan sahnelerinde gördüğümüz hassas yönünü de seviyoruz ve romantik bir başrol olarak harika olacağını düşünüyoruz.

Liv Hewson

Yellowjackets’tan bahsetmişken, dizide genç Van’ı canlandıran nonbinary aktör Liv Hewson da müthiş bir Bella olurdu. Ayrıca ormanda çekim yapmaya alışkınlar (tıpkı Twilight’ın geçtiği Kuzeybatı Pasifik’te olduğu gibi) ve doğaüstü olaylarla nasıl başa çıkacaklarını biliyorlar,

bu yüzden Bella Swan mükemmel bir uyum gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.