‘Yuri!!! on Ice’ Karakterlerinin Esin Kaynakları ile Tanışın

 ‘Yuri!!! on Ice’ Karakterlerinin Esin Kaynakları ile Tanışın
Digiqole ad

‘Yuri!!! on Ice’ gerçek bir sanat eseri. Animenin yaratıcısı Mitsuro Kubo ve ekibi, buz patenine olan ilgilerini karakter yaratma sürecinde ortaya koymuş.

Victor & Evegeni Plushenko

Rus, emekli, paten yıldızı? Benzer mimikler? Victor’un Rus yıldız Plushenko’dan esinlenerek tasarlandığı gün gibi ortada.

Victor & Johnny Weir

Yuuri & Yuzuru Hanyu

Gençliğinde Plushenko’ya olan hayranlığını gizlemeyen Yuzuru Hanyu, elinde tuttuğu 12 dünya rekoru ile dünyanın en iyi buz patencileri arasında yerini alıyor.

Yuuri & Tatsuki Machida

Yuri & Yulia Lipnitskaya

Lipnitskaya, katıldığı ilk olimpiyatlarda altın madalya kazanan Rus sporcu olmuştu. Ne tesadüftür ki siyam kedisini de çok seviyor.

Yuri & Misha Ge

Rus sporcu katıldığı yarışmaların dışında da diğer yarışmacılara koreografi konusunda yardımcı oluyor. Yuri’yi direkt olarak etkilemese de Yuzuru Hanyu ve Denis Ten ile olan ilişkisi, animedeki en güzel sahnelerden birine ilham oldu.

Chris & Stephane Lambiel

Yetenekli olduğu kadar koreograflığı, koçluğu, tarzı ve konuşması ile dikkat çeken İsviçreli patenci Lambiel, Chris karakterinin canlı versiyonu.

Otabek & Denis Ten

Ülkesi adına ilk defa yarışan ve kazanan Kazak sporcu Denis Ten, aynı zamanda yetenekli bir fotoğrafçı. Otabek Altin ile olan benzerliğinden haberdar olan Ten, arada sırada animeye göndermede bulunan şakalar yapıyor.

Phichit & Christian Martinez

Phichit’in birine benzerliğe dair fazla kanıt olmasa da, en güçlü aday Martinez. Tropik bir ülkeden Kış Olimpiyatları’na katılmaya hak kazanan ilk buz patencisi.

JJ & Joe Johnson

Makkachin & Pooh Bear

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

14 Paylaşımlar
Paylaş14
Tweetle
Paylaş
Pin