Popnografi

İzleyin: Harry Styles Gay Bir Hayranının Annesine Açılmasına Yardım Etti

GMag
Yazar: GMag

Harry Styles geçtiğimiz Çarşamba akşamı gerçekleşen konserinde, büyük bir LGBT dostu olduğunu bir kez daha kanıtladı.

“Senin sayende anneme açılma kararı aldım” pankartını görmesi üzerine konsere ara veren eski One Direction üyesi, genç kıza gösterdiği destek ile San Jose ve Texas’a sevgi dolu anlar yaşattı.

Styles sahneden kıza seslenerek adını ve ailesinin nerede olduğunu sordu.

Grace, (pankartı tutan kız) annesinin adının Tina olduğunu ve yakında bir otelde kaldığını söyleyince, Harry tüm kalabalığı susturdu ve var gücüyle “Tina, kızın gay!” diye bağırdı.

Kalabalığı da tezahürata teşvik etmeden hemen önce, “Tebrik ediyorum, senin adına çok sevindim” diye de ekledi.

Styles, bu sloganı t-shirt yaptıracağını söyledi.

Konsere gitmeden önce hazırladığı pankartı Twitter’a yükleyen Grace, “Pek bir şey beklemiyorum ama umarım görür” ifadelerini kullanırken, konserden sonra annesine konserde yaşanan anın videosu izlettiğini belirtti.

Grace “ANNEME BU AKŞAMIN VİDEOLARINI GÖSTERDİM. ÇOK MUTLU OLDU VE KİM OLURSAM OLAYIM BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ. HARRY’ TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYOR.” paylaşımını yaparken Styles’a teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Videoları paylaşmasının ardından Styles’a duyduğu minneti göstermek için “Olduğum kişiyi kabul etmemi kolaylaştırdığın ve böyle bir ortam yarattığın için çok teşekkürler.” dedi

“LGBT için yaptıkların kendimi sevmemde ve güvende hissetmemde çok önemli bir rol oynadı. Anneme bu videoyu göstermek için sabırsızlanıyorum.”

“Seni seviyorum.”

1 Yorum

Yorum Yaz