13 Reasons Why Dizisinin Yıldızları Miles Heizer ve Brandon Flynn Aşk Mı Yaşıyor?

 13 Reasons Why Dizisinin Yıldızları Miles Heizer ve Brandon Flynn Aşk Mı Yaşıyor?

13 REASONS WHY

Digiqole ad

Ama malesef değiller-miş.

Netflix’in popüler dizisinin hayranları, iki genç aktörün arasında gerçekten romantik bir yakınlaşma olmasını istiyor.

C8cWZycWAAU--1E

Çıkış yakalayan bu iki yıldızın gerçek hayatta birlikte olduklarına dair dedikodular dolaşmaya başlayınca, 13 Reasons Why dizisinin hayranları oldukça heyecanlandı.

C8Zy04VW0AIdOYN

13 Reasons Why, arkadaşlarından biri intihar eden ve arkasında hayatına neden son vermesinin 13 nedenini anlattığı gizemli kaset(ler) bırakan, bir grup lise öğrencisinin hayatını konu alan bir Netflix dizisi. Dizinin izleyicileri, oyunculardan Miles Hezier ve Brandon Flynn’in sahne dışında özellikle yakın bir ilişki yaşadıklarını fark ettiğinde, internet bu haberlerle doldu taştı.

Dizide aşk hayatlarında rakip olan Alex Standall ve Justin Foley adlı karakterleri canlandırsalar da, genç starların sosyal medyada birbirlerinin komik ve sevimli fotoğraflarını paylaşmaları, sahne dışında aralarında var olan bağın romantik bir ilişki olduğuna dair hayranların spekülasyonlarına yol açtı.

ee

Doğrusu Miles ve Brandon’dan çok tatlı bir çift olurdu, ama Miles’ın temsilcisi, ikilinin birbirlerinin erkek arkadaşı olmadığını söyleyince hayranların hayalleri suya düştü. 

Miles’ın temsilcisi, Page Six’e “Bu sahte bir haber” diye açıklama yaptı. “Miles ve Brandon, diziden arkadaşlar ama sevgili değiller.”

Bu haberin üzerine, sanal dünyada ağlayan yüz emojilerinin gözyaşları sel olsa da, dizinin 13 bölümünü izlemeyi bitirdiğimizde, Miles ve Brandon’ın kankalıklarının daha uzun süre devam edeceğini bilmek bize yeter.

İşte son zamanların en dikkat çeken dizisi, 13 Reasons Why’ın fragmanı;

https://youtu.be/JebwYGn5Z3E

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

9 Paylaşımlar
Paylaş9
Tweetle
Paylaş
Pin