fbpx   .  

2019 Yılını Daha İyi Kılacak 11 Gay Seks Taktiği

2019 harika geçecek. Aşkı ve cinselliği iliklerimize kadar hissedeceğiz. Peki bunu yaparken, anın tadını doğru çıkardığımızdan nasıl emin olacağız?

İşin inceliği burada. Sizin için derlediğimiz bu taktikler ile, her zamankinden daha çılgın ve daha dolu bir yıl geçirebilirsiniz!

1. Nicelik değil nitelik. Elbette amaç sevişmek, sevişmek ve daha çok sevişmek. Fakat bunun için sevişmenin kalitesinden ödün vermeyin. Sizin için skor önemliyse durum başka tabii. 

 

2. Rastgele birliktelikler yerine, aşkı arayın. Özellikle her ilişkinin bir küçük telefon uygulamasına sığdırıldığı günümüzde, sürekli telefona bakmak ve gözünüzü ekrandan ayırmamak sandığınızdan çok zamanınızı alıyor olabilir. Telefona düşmeden önce, etrafınızı yoklayın.

 

3. Kendinizi ve bedeninizi tanıyın. Oyuncaklar deneyin. Yeni porno türlerini keşfedin. Zamanınızı eğlenceli değerlendirirken bir yandan yeni şeyler öğrenebilirsiniz de!

4. Daha çok yalayın. Bu tavsiye kendini yeterince anlatıyor.

5. “Boktan şeyler her zaman olabilir” düşüncesini iyice sindirin. Eğer anal seks yapıyorsanız, bir noktada bununla karşılaşabilirsiniz. Tabii ki muhtemelen kimse bunu bile isteye yapmaz fakat korkulacak bir şey yok. Yedek temiz çamaşır ve nevresim bulundurun yeter. 

6. Daha çok kayganlaştırıcı kullanın. Kayganlaştırıcı ile sekse dair yaşanılan stresin büyük kısmını nasıl atlatabileceğinizi bilmiyorsanız, deneyimlediğinizde şaşırabilirsiniz. Brokeback Mountain’cilik oynamak elbette keyiflidir fakat, kayganlaştırıcıya sırt çevirmeyin. Tavsiye: silikon anal seks için, su bazlı kayganlaştırıcılar ise oyuncaklar için harikadır!

7. Pasif olmayı deneyin. Bu illa fiziksel olacak diye bir kaide yok sevgili aktifler. Direktif almayı kabul ederek de başlayabilirsiniz. Pasifliği deneyimlemek, aktif karakterinizi daha da kuvvetlendirecek. 

8. Fantazilerinizi keşfedin. Yaramaz olmak gözüktüğünden daha çok emek istiyor. Bir yerden başlamak gerekirse, kağıt kalem alıp merak ettiklerinizi yazarak başlayabilirsiniz.

9. Kendini hiç değilse kuir olarak tanımlayamayacak heteroseksüel erkek bozuntularını 2018’de bırakın. Ayrıca, ailesi ya da arkadaşları yüzünden maço hetero gibi davranması gerekiyorsa bu sizin probleminiz değil ve olmamalı. 

10. Bencilliğinizi de bonkörlüğünüzü de geliştirin. Ne sadece kendi zevkinize odaklanın ne de başkasının seks kölesi olun. Seks ve aşk, bir takım işi! Bunu unutmayın.

11. Eğlenmeye bakın. Bütün bunların hepsi bir gün geride kalacak. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen zamanda, en ufak detayı ciddiye alma hatasına düşerseniz kendinizi hasta edersiniz. Bunun yerine hayatın ve ilişkilerinizin eğlenceli yanlarına odaklanmaya çalışın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.