Popnografi

4 Yaşındaki Prens George’un Eşcinsel İlişki Yaşadığını Söyleyen Yazar Tepki Topladı!

GMag
Yazar: GMag

Yazar Gary Janetti’nin, kraliyet düğünündeki bir çocukla el ele tutuşan Prens George’un fotoğrafını yayınlaması ve çocuğun eşcinsel olduğunu ima etmesi üzerine aldığı tepki; hızlı ve çoğunlukla olumsuz oldu.

Janetti, Instagram hesabını kraliyet ailesinin bir parodisi olarak kullanıyor ve Prens William ve Kate Middleton’ın oğlu olan dört yaşındaki Prens George’un dilinden paylaşım yapıyor.

Pazar günü, Prens Harry ve Meghan Markle’ın düğünden bir gün sonra Janetti; George’un, Jasper Dyer ile el ele tutuştuğu bir fotoğrafını yayınladı. Fotoğraf, Kraliçe Elizabeth’i öne çıkarmak için kırpılmıştı ve altında “Büyükanne, erkek arkadaşımla tanıştın mı?” yazıyordu. (Kraliçe aslında George’un büyük büyükannesi.)

“Grandma, have you met my boyfriend?”

Gary Janetti (@garyjanetti)’in paylaştığı bir gönderi ()

Salı günü öğleden sonra fotoğrafın altında yaklaşık 1200 yorum bulunuyordu. Bu yorumlardan bazıları ise şunlar;

“Dostum, çocukları rahat bırak!”

“Bundan hoşlanmadım. Bu komik değil, sadece kaba.”

Janetti yazı için özür dilemedi ve pazartesi günü; George ve Dyer’in, Harry ve eşi Meghan Markle ile birlikte fotoğrafını yayınladı ve altına şunu yazdı;

“Sırada biz varız.”

“We’re next!”

Gary Janetti (@garyjanetti)’in paylaştığı bir gönderi ()

George’un cinsel yönelimi ne yazık ki daha önce ortaya çıktı. Bir İskoç din adamı, Kasım ayında bir blog yazısı yazdı ve George’un eşcinsel olarak büyüdüğünü ve böylece İngiltere Kilisesi’nin LGBT halkı üzerindeki duruşunu yumuşattığını söyledi.

1 Yorum

  • Aww! Kim ne derse desin; arkadaşlarsa da, birbirlerini seviyorlarsa da tek kelimeyle ÇOK ŞİRİNLER. İki çocuğun arkadaş olmaları veya çocuksu duygularla birbirini sevmeleri bu kadar nefret toplamamalı. Kraliyet ailesi de olsa, fakir çocuklar da olsa bu olmamalı işte!

Yorum Yaz

19 Paylaşımlar
+1
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin