fbpx   .  

41 Yaşındaki Model Janjep Carlos, Mr. Gay World 2019’un Muhtemel Galibi Olabilir

Gün geçmiyor ki Mr. Gay World 2019’de yarışacak bir yeni yakışıklı ile daha karşılaşmayalım.

Mr. Gay World, dünyanın farklı yerlerinden gelen katılımcıları ile her yıl düzenlenen bir gay güzellik yarışması. Yarışmada yetenek, konuşma ve poz gibi kısımlar bulunuyor.

Yarışmanın temel amacı, yerel topluluğu için ön plana çıkabilecek, örnek olabilecek en doğru figürü seçmek. Birinci olan yarışmacı, topluluğunu temsilen tüm dünyayı geziyor ve katıldığı etkinliklerde çeşitli programlar ya da ürünler için modellik yapıyor.

 

Galibiyet bir kişiye gidecek olsa da, bu yarışmanın tüm katılımcıları birer kazanan. Yarışmaya katılabilmek için, her katılımcının yerel yarışmalarda birinci olmaları gerekiyor.

 

https://www.instagram.com/p/BvrHQSgDQXI/?utm_source=ig_embed

41 yaşındaki Janjep Carlos, bu sene Cape Town’da düzenlenen yarışmada Filipinler’i temsil ediyor. Mr. Gay Filipinler’i 31 Mart’ta kazanan Carlos, 28 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında yarışmada boy gösterecek. Carlos daha önce 2017 yılında Mr. Gay Filipinler’de John Raspado’ya kaybetmiş ve uluslararası yarışmaya katılamamıştı.

Mr. Gay Filipinler’i kazanan Raspado, Mr. Gay World’ü de kazanmıştı.

Carlos, yerel haber kaynaklarından Manila Bulletin’e açıklamalarda bulundu.

“Filipinler’i uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edeceğimi düşünüyorum.”

“Elime aldığım her görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışan biriyim. Her zaman elimden gelenin en iyisini yaparım. Filipinler’in bayrağını dalgalandıracak olmak, benim için aynı zaman umutsuzlara bir umut ışığı göstermek anlamına geliyor.”

“Birçok gencin hayatı umutsuzluk nedeniyle mahvoluyor. Bana bir şans tanınırsa, kendimi uluslararası seviyede ispat edeceğimden şüphem yok. İnsanlarıma iyilik götürmek istiyorum.”

Carlos herkesin gay olmaktan gurur duyabileceği bir dünya istediğini belirtti.

“Bir süredir seyahat ediyorum ve Filipinler’den gelen bir gay olduğumu söylerken gurur duyuyorum.”

“Değerlerimi gittiğim yerlere götürüyorum ve tanıştığım insanlarla paylaşıyorum. Bizler (Filipinli gayler) ailesine düşkün, saygılı ve büyüklerimize saygı duyan insanlarız.”

Janjep Carlos’un neler yapacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.