fbpx   .  

Adam Lambert’ın ‘Welcome to the Show’unu İzlemeden Geçmeyin!

Adam Lambert, herkesi, yeni  single’ı “Welcome to the Show” için kendi hazırladığı müzik videosunu izlemeye davet ediyor.

01

 

Perşembe günü yayınlanan ve söz yazarı Laleh’in de eşlik ettiği video, yakın çekimle Lambert’ın yüzüne ve göğsüne odaklanıyor.

 

Videoya eşlik eden açık mektupta Lambert, şarkının arkasındaki ilhamı ve parçayı neden kendisinin üretmek istediğini anlattı:

“Bazen kişinin gerçek ve bütün benliğiyle yüzleşmesi – hilelerden yoksun kalarak – korkutucu olabiliyor. İyi, kötü, çatlaklar ve yaralar…  Kendimi beğenmeme duygusuna yabancı değilim.” diyor Lambert.

American Idol finalisti bedensel imgesi ile mücadele etme ve etiketlerle kimlikler tarafından hapsolma problemi hakkında konuşuyor.

“Nefret dolu bir dünyada yaşamak, kendine sevgi duymayı çok zor bir görev haline getiriyor. Ben her zaman bununla mücadele ettim ve eminim ki birçoğunuz da bu duyguları yaşıyor.”

“Welcome to the Show”, Lambert’ın, kendi ürettiği ilk videosu ve şarkıcı, şarkı ve çekimlere özgü çıplak şekilde sergilediği performansından keyif aldığını söylemiş.

“Kusurlarınızı sorun haline getirmekten kaçının, yeteneklerinizi besleyin, eşcinselliğinizle gurur duyun ve sahip olduğunuz bütün sevgiyi paylaşın!”

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.