ABC, Gay Babalar Komedi Dizisi Haberini Doğruladı

 ABC, Gay Babalar Komedi Dizisi Haberini Doğruladı
Digiqole ad

ABC’nin yeni bir komedi hazırlığında olduğu haberi kulağımıza gelmişti. Seri, LGBT topluluğu, Kuzey ve Latin Amerika toplulukları gibi toplulukları bir araya getirecek.

Hikaye bir Güney Teksas’ta yaşayan ancak ailesiyle olabilmek için Meksika’ya geri dönen bir Tejano (Meksika kökenli olup Teksas’ta doğup büyüyen kişi) hakkında olacak. Fakat kilit nokta şu ki, yanında bir de kocası ve bebeğiyle geri dönecek.

Bu aile hikayesi hem daha önce görmüş olduğumuz (“modern aile” tarzı bir hikaye yani) hem de alışılmışın dışında yeni, taze ve sürprizler barındıran bir hikaye olacak.

Bu hikayenin izleyenleri can evinden vuracağına eminiz, zira kendisi yapımcıları da fazlasıyla etkileyebilmiş.

Deadline’ın açıkladığına göre Rob Sudduth “Texas’ta doğup Latin Amerikalı bir aile tarafından büyütüldü ve The Young & Restless’in yıldızı Greg Rikaart ile evlendi.” Ayrıca ikilinin bir de erkek bebekleri var.

%CODE1%

Açıklama: Dünyadaki nefret, korku, yobazlık, homofobi ve adaletsizliğe karşı sevgiyle, zekayla ve bilimle mücadele veriyoruz. Kelimenin tam anlamıyla söylemek gerekirse, Rob ve ben size oğlumuz Montgomery Argo Rikaart-Sudduth’u takdim etmekten büyük onur duyuyoruz. Kendisi 12 Haziran 2016’da California’nın Roseville şehrinde akşam saat beş sularında dünyaya geldi. O bizim ışığımız, aşkımız ve sihrimiz. Monte, Rob, ben ve Marcela, taşıyıcı annelerin bize sunduğu bu süvarilerle hep beraber gül gibi yaşayıp gidiyoruz.

Proje daha yeni onaylandı. Dolayısıyla izleyiciler olarak ne olup biteceğini öğrenebilmek için hala biraz beklemek durumundayız. Bununla birlikte projeden umudu kesmemeliyiz zira bu fikir Sudduth’un gönlünden kopuverdi.

Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki dizinin yapımcıları Casey Johnson ve David Windsor daha önce  Don’t Trust the B in Apt 3 ve The Real O’Neals gibi komedilerde de görev aldı.

The Real O’Neals

Rob Sudduth’un daha önce The Real O’Neals, The New Normal ve Red Band Society gibi projelerin yazarı olduğu da göz önüne alındığında rahat bir nefes alabiliriz. Zira bu üçlünün önceden bir hayli tecrübesi olmuş.

Yine de biraz tedbirli olmakta fayda var çünkü bahsettiğimiz bu üç dizinin üçü de daha yayın hayatlarının başlarındayken iptal edilmişti.

Öte yandan hikaye Güney Teksas’ta geçtiği için hikayeye Harvey kasırgası da dahil olacak mı diye merak etmeden duramıyoruz. Bekleyelim, görelim bakalım.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin