ABD’li Çiftin Paris Düğünü Viral Oldu!

 ABD’li Çiftin Paris Düğünü Viral Oldu!
Digiqole ad

ABD’li çiftin Paris düğününden fotoğraflar, Twitter’da paylaşıldıktan sonra viral oldu. 

22 Eylül’de evlenen Riccardo ve James Burrell-Hinds çifti, bir salı günü James’in yeğeni tarafından paylaşılan fotoğraflar ile fenomen haline geldi. Eyfel, Seine ve Petit Palais gibi önemli yerleri es geçmeyen çiftin mutluluğu fotoğraflardan okunuyor. 

Bitirim yeğen Camille: “Amcam Paris’te evlendi ve düğün fotoğrafları muhteşem. Paylaşmadan edemezdim!”

Evlilikleri hakkında GSN’e röportaj veren çift, samimi açıklamalarda bulundu. 

Evlenmeden önce Chicago’da ve Cordele’de barmenlik yapan çift, artık Florida’da yaşıyor.

James: ”Kader ağlarını ördü. 2015’te bir Haziran günü LA’den kaçmam gerekiyordu. Kötü bir ilişkiyi arkada bırakmak istiyordum ve Houston’a taşındım.”

“Yeni biriyle tanışmak gibi ne bir planım ne bir hayalim vardı. Tek başınalığın tadını çıkartıyordum.”

“Bayout City adlı bir bar buldum, işler orada değişti. Bir kaç kere gitmeme rağmen Ricardo’yu hiç farketmedim. Ta ki bir akşam içkimi hazırlayana kadar. Tanıştıktan sonra aşık olmadan edemedik.”

“Düğün için neden Paris’i seçtiniz?” sorusunu ise çift şu şekilde cevapladı:

“Şehrin güzelliği ve tarihi dokusu için. Paris’te bir düğün çoğu kişi için bir hayaldir ve biz bir hayali gerçekleştirdik. Her detayını biz planladık ve beş aydan kısa sürdü.”

James: “Pelerin giymeyi seçtim çünkü her zaman bir parça daha dramatik olmuşumdur. Pelerinin tasarımcısı Alexis Gabrielle Sherrington. Ricardo’nun da çok yardımı oldu. İnsanlara ‘VAY!’ dedirtecek bir şey olsun istedim.”

“Düğüne o kadar fazla insan geldi ki… Herkes hayranlık ile baktı. Tanımayan insanlar fotoğraf çekiyor ve bize imrenerek bakıyordu.”

Çift, internette viral olmalarına şaşırdıklarını dile getiriyor.

“Camille’nin gönderisini hiç beklemiyorduk. Bu reaksiyonu kestirmek bir kenara, bana mesaj atana kadar gönderdiğinden haberim bile yoktu.”

“İkimiz de gerçek anlamda Twitter kullanan insanlar değiliz o yüzden işlerin orada bu kadar çabuk büyüyebileceğini kestiremezdik. Bizi tebrik eden ve olumlu dileklerini eksik etmeyen herkese teşekkür ediyoruz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

68 Paylaşımlar
Paylaş68
Tweetle
Paylaş
Pin