İzleyin: Açık Eşcinsel Atletler Destek Konuşması İçin Bir Araya Geldi

 İzleyin: Açık Eşcinsel Atletler Destek Konuşması İçin Bir Araya Geldi

THE REAL O’NEALS – “The Real Match” – When Jimmy recruits a reluctant Kenny to join his wrestling team for a one-time match, a surprise victory gives him the confidence to join the team full time to become the first, openly gay athlete at St. Barklays. Kenny’s newfound stardom makes Jimmy feel a bit replaced, but when an opponent refuses to wrestle his brother, Jimmy puts his feelings aside and rallies the team around Kenny. Meanwhile, Pat injures his back trying to help Eileen prepare for a weekend getaway, but things only get worse when she tries to be the perfect caregiver to impress VP Murray but fails miserably, on ABC’s “The Real O’Neals,” airing on TUESDAY, DECEMBER 6 (9:30-10:00 p.m. EST). (ABC/Tony Rivetti) ROBBIE ROGERS, GUS KENWORTHY

Digiqole ad

Açık eşcinsel atletler Robbie Rogers ve Gus Kenworthy, RuPaul ve Jane Lynch’in izlerini takip ederek, bir Amerikan komedisi olan The Real O’Neals’ın konuk yıldızları olan, son LGBT şöhretleri oldu.

CASEY JOHNSON (EXECUTIVE PRODUCER), ROBBIE ROGERS, NOAH GALVIN, GUS KENWORTHY, TODD HOLLAND (DIRECTOR)

Lise öğrencisi Kenny, (Nuh Galvin’in canlandırdığı) Rogers ve Kenworthy’nin kendisinin ihtiyaç duyduğu konuşmayı vermek için bir anda ortaya çıkmasıyla neye uğradığını şaşırıyor. Lise güreş takımında olmak isteyen, ama bunu başarıp, başaramayacağından kuşku duyan Kenny’e, destek konuşması tabi ki gecikmeden geliyor.

 
Her ikisi de yüksek profilli sporcular olarak, halka açılmakla birlikte, başarılı spor kariyerlerine sahip oldukları için, zaman zaman hafif bir rekabet girdabının içerisine çekilseler de, güzel bir işbirliği ile Kenny’e en doğru yolu göstermek için bir araya geliyor.

 
The Real O’Neals, malesef sadece ABD ‘de yayınlanan bir dizi, ama belki internet üzerinden izlemeniz mümkün olabilir.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin