Açıkhava Sinemasında Rüya Gibi Bir Düğün!

 Açıkhava Sinemasında Rüya Gibi Bir Düğün!
Digiqole ad

Bri Houk ve Lindsey Leaverton, birçok diğer çift gibi ilk başta randevulaşma uygulaması üzerinden tanıştı.

Mesajlaşan ikili, 12 saat içerisinde ilk randevusuna çıktı ve Teksas, Austin’deki ücretsiz Blues on the Green konserine şaraplarını ve battaniyelerini kapıp gitti. Randevu, Leaverton’un doğum gününe denk geldi. Üç gün sonra ikili, artık resmen sevgili oldu ve beş gün sonra Houk aşkından yanıp tutuşmaya başladı.

Bu hafta çift, ailelerini de alarak arabalı bir sinemada düğün töreni düzenledi. İkili, gelinliklerine ek olarak kovboy şapkaları ve botları giyerek toprak yolda yaklaşık seksen arabanın arasından yürüdü. Çiftin iç ısıtan hikayesi, ilk randevudan sonra başladı.

Houk, Out ile yaptığı röportajında,

“Kulağa çılgınca geliyor ama gerçek. O gece eve döndüğümüzde ikimiz de uygulamaları sildik. Üç gün sonra ilk randevumuza çıktık ve benim sevgilim olmasını istedim. Beş gün sonra ise ona aşık olduğumu anladım. Tam lezbiyen misali oldu. Başta arkadaş oluyorsunuz, sonra aşık olup evleniyorsunuz.” Dedi.

Houk ise hislerini şu sözlerle ifade etti,

“Bekar bir anneydim ve bu yüzden yaklaşık bir yıl boyunca kendimi işe verip kimseyle randevuya çıkmadım. Lindsey ile tanıştığımda ise birine gerçekten değer verecek bir yerdeydim. Çünkü değer vereceğim insanı sonsuza kadar seveceğimi biliyordum.”


Bir süre sonra çift, birbirlerinin aileleriyle tanışmaya başladı. Leaverton, ilk randevuları için Houk’u evden almaya gelince ilk kez annesiyle tanıştı. Houk da Leaverton’un ailesiyle kilisede tanıştı. Bütün bunlar bir ay içinde gerçekleşti ve altı ay sonra Houk, ikizlerle tanıştı. Çift, bir yıl sonra, daha nişanlanmadan düğünleri için mekan ayarladı.

Leaverton, “2020’nin ilkbaharında evlenmek istediğimiz için hızlı hareket etmek istedik,” diye açıkladı. Bu yüzden çift düğünü planlamak için yetkililerle iletişime geçip mekan seçme aşamasına başladı. Çift bir hafta sonra Hotel Ella’da karar kıldı ve 7.000 pound depozito ödedi.

Çiftin ilişkisinde aslında iki kez evlenme teklifi oldu. Birincisinde Houk, Leaverton’a ağustosta yapılan Austin Pride’da evlenme teklifi etti. İki ay sonra da Leaverton, bir plan yapıp Houk’a Alberquerque International Balloon Fiesta’da sıcak hava balonu gezisi kazandıklarını söyledi çünkü Houk, hayatı boyunca sıcak hava balonuna binmek istemişti. Her ne kadar sis teklifin havada gerçekleşme planını biraz bozsa da Leaverton karada evlenme teklifi etti.

Başlangıçta Austin’de düğün yapmayı planlayan ikili, salgın sebebiyle düğünün gerçekleşmeyeceğini fark etti. Bu yüzden Austin’de arabalı sinemada düğün yapmaya karar verdiler.

Şimdiyse çiçeği burnunda evliler, salgın yüzünden göl kenarında tuttukları bir evde “mini bir balayı” düzenledi. Çift birlikte göle tekneyle açılıp rahatlamayı ve ardından seyahat yasağı kalkınca Meksika, Tulum’a gitmeyi planlıyorlar.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin