Adele Ve Barbra Streisand’in Düet Albümü Yolda Mı?

 Adele Ve Barbra Streisand’in Düet Albümü Yolda Mı?
Digiqole ad

Adele ve Babs?

Daily Star Sunday’in haberine göre ikili bir düet albüm için konuşmalara başladı bile. Küçük bir ihtimal olsa da bir turneye bile çıkabilirler.

Adele ve Streisand’in anlaşmalı bulunduğu Columbia Record şirketindeki yöneticiler ikilinin Lady Gaga ve Tony Bennett’in başarısını yakalayabileceklerinden emin görünüyor. Geçtiğimiz hafta, tam da Adele dünya turunun Kuzey Amerika ayağını bitirdiğinde, iki divanın Los Angeles’ta bir araya gelip bu ortaklık hakkında konuştuğuna inanılıyor.

Untitled-2

Daily Star Sunday’den bir kaynak: “Bu modern müzik tarihinin en önemli ve kazançlı birlikteliklerinden biri olabilir.” dedi ve ekledi: “Ve iki taraf da buna sıcak bakıyor.”

“Aralarındaki koca yaş farkına ve farklı türlerde müzik yapmalarına rağmen, Adele de Barbra da bir araya gelip bir stüdyo albümü çıkartmayı istediklerini belirttiler. Hissiyatlarıma göre albüm ikilinin eski hit şarkılarının yeni versiyonlarından oluşacak. Belki araya bir iki yeni şarkı eklenebilir.”

Lojistik konulara da değinen kaynak: “İkisinin de çok yoğun programları var ama bunun büyük bir sorun yaratacağını düşünmüyorum çünkü bu iş ikisinin de kalbini ortaya koyacakları büyük bir proje.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin