fbpx   .  

Ağlayan Eşcinsel Çocuğun Fotoğrafına Sosyal Medyada Büyük İlgi

Humans of New York isimli fotoğraf blogunun Facebook sayfasında paylaşılan bir fotoğrafa, Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton ve ünlü TV yıldızı Ellen DeGeneres’in de aralarında bulunduğu on binlerce kişiden yorum aldı.

New York’ta yaşayan insanların sokak fotoğraflarının yer aldığı blogda 10’lu yaşlarında ağlayan bir ‘eşcinsel çocuğun’ fotoğrafı bu notla paylaşıldı: “Ben eşcinselim ve geleceğimden ve ileride insanlar beni sevmeyecek diye korkuyorum”

60 bine yakın yorum alan fotoğrafa Amerikalı komedyen ve TV talk-show programsıcı Ellen DeGeneres de yorum yazdı: “İnsanlar seni sevmekle kalmayacak, sana bayılacak. Seni yeni duydum ve şimdiden sana bayılıyorum”

 

Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton ise “Bir yetişkinin tahmini: Senin geleceğin harika olacak. Neler yapabileceğini ne inanılmaz şeyler başarabileceğini görünce kendin de şaşıracaksın. Seni seven ve sana inanan insanları bul. Onlardan çok var” diye yazdı.

Kaynak: Hürriyet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.