fbpx   .  

American Horror Story: Hotel Resmi Afiş ve Karakterleri

Antoloji serisi American Horror Story bu sezon Hotel başlığı ile yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. “Check in” adlı ilk bölümü 7 Ekim’de yayınlanacak olan Hotel sezonunda olacak olan karakterlerin detayları belli oldu.

İşte dizinin resmi afişi:

ahs_hotel_1
İşte dizinin karakterleri:

 

Lady Gaga: Elizabeth adında bir nevi çok zengin; sanatla, moda ve insanla beslenen sosyal bir duayen’i canlandıracak. Aynı zamanda Hotel’in de sahibesi. Kötü bir planı var ve bu plan ilk bölümde belli olacak.

Kathy Bates: Matt Bomer ve Wes Bentley’in karakterleri ile ilişkisi olan İris’i canlandıracak. Aynı zamanda otelin yöneticisi konumunda. Sarah Paulson’un karakteri Sally’den nefret ediyor. Liz Taylor ile yakın çıkar ilişkisi olacak. Boş zamanlarında bulmaca çözecek.

Sarah Paulson: Bu yıl Paulson uyuşturucu bağımlısı ve bir o kadar da karanlık bir karakter olan Sally’i canlandıracak. Sally’nin yaptığı her hareketi Paulson çok seksi buluyormuşç Hotel’de yaşayan Sally de İris’den nefret ediyor. Aralarındaki bu durumun ne olduğu yakın zamanda ortaya çıkacak.

Finn Wittrock: Her zaman bir sonraki kafa bulmasını planlayan erkek model Tristan Duffy olacak. En büyük kafa bulmasını Elizabeth ile yaşayacak.

Cheyenne Jackson: “Will Drake adında moda ikonu. Hayatına yepyeni bir yön verip New York’dan Los Angelos’a taşınan bir baba, biraz da hayal kırıklığı var.

Denis O’Hare: Liz Taylor isminde sinema ikonu. Kafasını ve vücudunun bir çok yerini bu rol için tıraş ettirmiş. İris ile otel’de çalışıyor ve barla ilgileniyor.

Chloe Sevigny: Alex isminde bir anne ve doktoru canlandıracak. Aynı zamanda Wes Bentley’in karakterinin de eşi. Zamanında büyük kayıplarla yüzleşmiş.

Diziye ayrıca, Glee’deki Darren Criss de dahil oldu.

Oyuncular basın toplantısı ile bu karakterleri tanıttı.

american_horror_story_hotel_cast_tca_summer_presKaynak: BirDiziHaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.