fbpx   .  

Amerika’nın Konuştuğu Eşcinsel Çift

Kuşkusuz ki Amerikan kültürünün en önemli ritüellerinden birisi lise balolarıdır, yazın da gelmesiyle birlikte bütün okulları kaplayan bu balo telaşı belki de en önem taşıyan sosyalleşme etkinliklerinin başında gelir.

Michael_Martin_and_Logan_Westrope3Amerika’da okullarda balo mevsiminin başlamasıyla, sosyal medyada gündeme gelen liseli aşıkların sayıları da çoğaldı. Balo elbiseleri içerisinde yayınlanan selfiler sayesinde takip edebildiğimiz bu liseli gençlerin arasında bir çift ise hem bizim hem de Amerikan medyasının ilgi odağı oldu. Virginia‘da farklı okulların öğrencileri, futbolcu Michael Martin ve erkek arkadaşı tenisçi Logan Westrope‘u konuşuyoruz.

Michael_Martin_and_Logan_Westrope4Liseli eşcinsel aşıklar baloya beraber giderken paylaştıkları fotoğraflar sayesinde önce sosyal medyada sonra ise Amerika basının yer bulunca OutSports’a özel bir röportaj verdi. “Balo gecesinin bizim için çok önemli ve unutulmaz olmasını istedik ve dilediğimiz gibi de oldu. Başlarda birbirimizini elini bile tutmaya çekiniyorken ilerleyen saatlerde beraber dans etmeye başladık. En önemlisi ise sürekli el eleydi. Pek çok kişi yanımıza gelip, bizim ne kadar tatlı ve çekici olduğumuzu söyleyip, bizi tebrik etti. Gerçekten inanılmazdı” şeklinde açıklama yapan çiftten Logan, “Gecenin sonunda arabada Michael ellerimi tutup, lise maceramızın bu baloyla son bulduğunu, artık önümüzde yepyeni bir hayat açıldığını, bizim hep birlikteo lacağımız ve beni sevdiğini söyledi. Onunla beraber geçen her an için kendimi şanslı buluyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.