Herkes Tartıştı Fakat Amy Winehouse Rolü Ona Gitti! İşte Yeni Amy

 Herkes Tartıştı Fakat Amy Winehouse Rolü Ona Gitti! İşte Yeni Amy
Digiqole ad

23 Temmuz 2011 yılında dünya, belkide bu yüzyılın en önemli kadın vokallerinden biri sayılan, Amy Winehouse’u kaybetti. Amy öldüğünde henüz 27 yaşındaydı, fakat ardında, uzun yıllar boyu dinleyebileceğiniz, asla bıkıp, vazgeçmeyeceğiniz şarkılar bıraktı.

Kızlarının ölümünün ardından, isminin yaşatılması için bir çok projeye imza atan Winehouse ailesi, Amy Winehose belgeseli 88. Oscar ödüllerinden eli dolu dönmesine rağmen sevinememiş, Belgeselin hazırlık aşamasında da kızı ile olan ilişkiyi olduğu gibi gözler önüne seren belgeselin yayınlanmasını engellemek için pek çok girişimde bulunmuş, hatta Mitch Winehouse, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, belgeselin Oscar almış olmasının onun filme bakışını değiştirmediğini yazarak, belgeselin yönetmeni Asif Kapadia için, ‘Herkesi kandırdı’ demişti.

Şimdi ise, uzun bir süredir kulaktan kulağa dolaşan Amy Winehouse filmi’nin detayları su yüzüne çıkıyor. Filmin senaristi ve yönetmeni Kristen Sheridan olurken, Ejderha Dövmeli Kız filminde canlandırdığı, Lisbeth Salander rolü ile tüm ödülleri toplayan, Noomi Rapace ise, uzun süren ‘Amy Winehouse’u kim canlandıracak’ sözlerine son noktayı koydu. Evet işte karşınızda Amy Winehouse;

3nom monochrome-noomi-rapace-photos-18360-18910-hd-wallpapers

Filmin gösterime girme tarihi henüz belli değil, detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin