fbpx   .  

Angels Of Kiraz

Her yıl nefret cinayetlerine kurban giden LGBTİ bireyleri anma haftası kapsamında bir çok etkinlik düzenlenmekte. Bu yıl ise çok özel bir etkinlik hazırlanıyor ! Bu etkinliğin adı ise; “Angels Of Kiraz” (Kiraz’ın Melekleri)*

Etkinliğin öncü ismi ise, LGBTİ camiasının önde gelen sevilen isimlerinden; Taner Duman (Kiraz Butsever). Tüm Türkiye’nin merakla beklediği etkinlik için geri sayım başladı. 16 kasım pazartesi günü saat 20:00 de başlayacak olan etkinlik “SuperFabric Club” ta gerçekleşecek. Türkiye’nin dört bir yanından adayların başvuru yaptığı ve herkesin konuştuğu etkinlik çok fazla anlam yüklü.

Geçen yıl nefret cinayetlerini anma haftası kapsamında Öykü Ay’ın gerçekleştirdiği “Trans Fashion Show” da da nefret cinayetlerini anmak adına çok duygulu bir gösteri hazırlayan Çağla Akalın bu yıl “Angels Of Kiraz” da sunuculuğu üstlendi. “Angels Of Kiraz” da ise bu yıl nefret cinayetlerini anma gösterisini Bağımsız LGBTİ aktivisti Arda Arman (Arda Yüce) ve George Khotivari hazırlıyor.

 

Etkinlikte gizeme önem verildiği için yarışacak 12 isim sır gibi saklanıyor. Herkesin merakla beklediği yarışmacılar koreograf eğitimi almaya başladı. O gece sürpriz sanatçılar, konuklar,zenneler ve showlar olacak. Her etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte de yardım yapılacak. Ankara’da yüzü kezzap ile yanan “Görkem” isimli trans bireyin ameliyat olabilmesi için gelirin bir kısmı bağışlanacak.

Sponsorların da yoğun ilgi gösterdiği yarışma Türkiye’de çok yankı uyandıracak. Yarışma yoğun basın ilgisi altında. Yarışma 16 kasımda akşam saat 20:00 da başlayacak ve sürprizlerle devam edecek.

Etkinliğin resmi web sitesi; www.bestgaymodelofturkey.com

Etkinlik Tarihi; 16 Kasım Pazartesi Saat 20:00 – 05:00

Superfabric Adres; Harbiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:42 Elmadağ / Şişli / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.