Anne-Marie Kadınlardan Hoşlandığını Söyledi

 Anne-Marie Kadınlardan Hoşlandığını Söyledi
Digiqole ad

Pop star Anne-Marie kadınları çekici bulduğunu açıkladı. 

Clean Bandit’in hit şarkısı ‘Rockabye’ ile 20’den fazla ülkenin listelerinde ilk sıraya yükselen Britanyalı şarkıcı cinselliği hakkında konuştu.

27 yaşındaki yıldız son iki ayda açığa çıkan Demi Lovato, Kehlani ve Janelle Monae’yi takip etti.

Bu Amerikalı yıldızlar gibi Anne-Marie’de cinselliğinin cinsiyetiyle sınırlı olmadığını söyledi.

İlk albümü Speak Your Mind’ı 27 Nisan’da yayınlanan şarkıcı müzik dergisi The Line of Best Fit’e şöyle konuştu:

“Hiçbir zaman sadece erkekleri çekici bulmadım. Hiçbir zaman sadece kadınları da çekici bulmadım. Hiç kimseye biseksüel olduğumu söyleme ihtiyacı hissetmedim. Öyle olduğumu düşünmüyorum. Sadece hoşlandığım kişiyi çekici buluyorum. Bence herkes böyle.”

Yükselen yıldız albümündeki şarkılardan biri ‘Perfect’in arkasındaki niyetin farkılıkları normalleştirmek olduğunu söyledi. Şarkı vücut imajından, zihinsel sağlığa, hassaslıktan, güçlülüğe birçok konudan bahsediyor ve kritik biçimde bir satır şarkıcının cinselliğini nasıl gördüğünü gösteriyor.

Anne-Marie dinleyicilerine:

“Kimi sevmek istiyorsam onu seveceğim çünkü bu cinsiyetten bağımsız.”

Hayranları tarafından Lezbiyenlerin Jesus’ı olarak adlandırılan pop star 2018’i (twenty-eighteen) 20GayTeen olarak yeniden adlandırmıştı ve şimdiye kadar haklıymış gibi görünüyor.

Kiyoko’nun gururlu lezbiyen albümü Expectations Mart’ta çıktığından beri kadın müzisyenler sırasıyla açılmaya başladı.

Mart’ta Demi Lovato, ‘Çok akışkanım ve bence aşk aşktır, onu her cinsiyette bulabilirsiniz. İstediğim herkes flört edebilme özgürlüğünü seviyorum.’ diyerek cinselliğini açıklamıştı.

Nisan’da Kehlani, Lovato’yuy sahnede öpmesinin üzerinden çok geçmeden kuir olduğunu açıklamıştı. 22 yaşındaki şarkıcı açıklamayı yıllar süren spekülasyon ve medya raporundan sonra yapmıştı.

Şarkıcı Twitter’a:

“Sürekli sorulduğum için.. kuirim. Biseksüel değilim, heteroseksüel değilim. Kadınlardan, erkeklerden, kuir erkeklerden, non-binary insanlardan, interseks ve transseksüellerden hoşlanıyorum. Sorunuzu cevaplıyor mu?”

Ve 26 Nisan’da da Janelle Monáe kuir olduğunu açıkladı.

32 yaşındaki şarkıcı yıllar süren dedikoduları kendisine ‘siyahi bir kuir kadın’ diyerek sonlandırdı. Biseksüel veya panseksüel olduğundan emin olmayan Monáe:

“Kim olduğumu öğrenmeye açığım.”

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

69 Paylaşımlar
Paylaş69
Tweetle
Paylaş
Pin