Armie Hammer, Call Me By Your Name’deki Yaş Farkını Savundu!

 Armie Hammer, Call Me By Your Name’deki Yaş Farkını Savundu!
Digiqole ad

Call Me By Your Name filminin yıldızı Armie Hammer, filmin iki ana karakteri arasındaki yaş farkını savundu.

2017 filminin, 17 yaşındaki Elio (Timothée Chalamet) ile 24 Oliver (Hammer) arasındaki eşcinsel aşk ilişkisini anlatıyor olması, eleştirmenler tarafından tepki görmesine sebep oldu.

Hollywood muhabiriyle yaptığı bir röportajda Armie Hammer, Elio ve Oliver’ın kasıtlı olarak “yırtıcı” görünmeye çalışmadığını söyleyerek ilişkilerini savundu.

“Salakça, yırtıcı bir film yapmaya çalışmıyorduk. İtalya’da rıza yaşı 14’tür. Dolayısıyla, teknik olarak da bu yasadışı bir şey değil.”

Daha sonra, 17 yaşında olup da 20’lerin ortalarında biriyle sevgili olan bir oğlu olsa “muhtemelen” rahatsız olacağını itiraf etti.

AppleMark

31 yaşındaki aktör ayrıca filmin yönetmeni Luca Guadagino’nun filmin birçok samimi sahnesinde, kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olmak için yönetmenin neler yaptığını da ortaya koydu.

“Bu bizim ilk resmi provamızdı. Villanın arkasındaki tarlada – ben, Timothee ve Luca. Ve Luca, ‘Şimdi sahne 62 ile başlayalım’ dedi. Biz hazırlandık ve ardından şu cümleleri duyduk; ‘Elio ve Oliver yerde uzanırken agresif bir şekilde sevişiyorlar’. Garip bir andı, utanmıştık. Ancak o, yaptığı esprilerle bizi rahatlatmaya çalışıyordu.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin