fbpx   .  

Armie Hammer: CMBYN’in Devam Filmi İçin Herkes Heyecanlanmalı!

Hammer, Call Me By Your Name’in devam filmi hakkında bir güncelleme paylaştı.

Romantik dramadaki Oliver rolüyle beğeni toplayan yıldız, yönetmen Luca Guadagnino’yla hem Hammer’ın hem de Timothee Chalamet’nin rol alacağının kesinleştiği devam filmi hakkında konuştuğunu söyledi.

 

 

GQ’ya konuşan Altın Küre adayı aktör:

‘Ama tamamen içine girmedik. Daha kitabı bile okumadım. Her ne kadar hikayeyle ne yapmak istediğini bilse de Luca’nın da senaryonun tamamına hakim olmadığını biliyorum. Bu yüzden henüz Find Me romanına ne kadar benzer olacağını bilmiyorum.’

‘Eğer bu projeyi gerçekleştirirsek, benim için kitaptansa Luca’nın vizyonuna odaklanmanın daha önemli olduğunu biliyorum. Kitap tamamlayıcı bir öge olacak,’ diyen oyuncu, ‘Timothee Chalamet’li bu filmin heyecan yaratmayı sürdüğünü söyleyen gazeteciye ‘Biliyorum,’ diye yanıt verdi.

‘Herkes heyecanlanmaya devam edecek. Bu durum aslında hem iyi hem kötü, zira insanlar heyecanlanmaya devam ettikçe filmi görünce ‘İğrenç!’ deme olasılıkları da artıyor. Ama büyük baskılar cevherler doğurur, o yüzden baskıya hazırız.’

Bu senenin başlarında Guadagnino İtalyan gazetesi La Repubblica’ya devam filmiyle ilgili Amerika’da çok sevdiği bir yazarla buluşmayı hedeflediğini ancak bunun COVID-19 yüzünden iptal olduğunu söylemişti. Kendisi aynı zamanda Michael Stuhlbarg, Esther Garrel ve diğer oyuncların da rolleriyle tekrar beyazperdede olacaklarını doğrulamıştı.

2017’de yayınlanmasının ardından, Call Me By Your Name eleştirmenlerin büyük beğenisin toplamış ve Chalamet’nin En İyi Erkek Oyuncu dalındaki adaylığı da dahil dört adaylık kazanmıştı. Bunlardansa En İyi Uyarlama Senaryo’yu evine götürmüştü.

O zamandan beri hayranlar (ve biz) Find Me isimli bir devam kitabının çıkmasıyla ve Chalamet, Hammer ve Guadagnino’nun karakterleri tekrar ele alma hevesleri sebebiyle bir devam filmi için ortalığı ayağa kaldırmıştı.

2018’de Timothee Chalamet ‘Bunun gerçekleşmeyeceği bir dünya göremiyorum. Bence Andre (Aciman, kitabın yazarı) bir devam filminin yapılmasını onaylar. Luca’nın gerçekten istediğini biliyorum. Armie ve benim kesinlikle bu işin içinde olacağımıza eminim,’ demişti.

Call Me By Your Name’in devam kitabı Find Me olayların gerçekleştiği 1983 yazından 10,15 ve 20 sene ileri gidiyor ve çok sevdiğimiz karakterler Elio ve Oliver’ı hayatlarının farklı noktalarında buluyor.

Geçen sene Find Me’nin olası beyazperde uyarlamasıyla ilgili konuşan Aciman,

‘Beni suçüstü yakaladınız çünkü henüz bilmiyorum! Daha kitabı görmeden devam filmi hakkında konuşuyorlar, kitabı görünceyse hiçbir şey demiyorlar. O yüzden bir devam filmi olup olmayacağından henüz emin değilim,’ demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.