Avustralya’da Özenle Hazırlanmış Evlilik Teklifleri Başladı ve Bu Teklif Bir İlk!

 Avustralya’da Özenle Hazırlanmış Evlilik Teklifleri Başladı ve Bu Teklif Bir İlk!
Digiqole ad

Amerikan Yargıtayı’nın eşcinsel evliliği onayan kararından sonra anladığımız bir şey varsa o da gaylerin ve lezbiyenlerin evlilik teklif ederken yaratıcı olmayı sevdikleri. 

Daha önce bir yakantop flash mob’u, torunu yerine evlenme teklif eden bir büyükbabayı, bisiklet atölyesi flash mob’u ve konfetili, kostüm değişmeli ve dans topluluklu çok detaylı evlenme teklifleri gördük. 

Ama şimdi eşit evlilik Avustralya’ya gelince, Avustralya’lı arkadaşlarımız “o” soruyu sormak için özenle hazırlanmış teklifler hazırlıyor ve karşımıza ilk çıkan da Melbourne’den Mark Keevers oluyor.

Keevers, erkek arkadaşı Andrew’a, Melbourne Surge’nin su polosu maçından sonra evlenme teklif etti.  Keevers, Andrew’u havuzdan çıktığında gökkuşağı desenli bir havluyla sardıktan sonra; şarkıları Jess Glyne’dan Hold My Hand çalmaya başladı ve Andrew’ın takım arkadaşları soyunarak, mayolarının arkasındaki “Benimle evlenir misin?”  yazısını ortaya çıkardılar.

Bu plan tabi ki, geçen haftaki eşit evlilik ulusal anketinin sonucuna bağlıydı. Avustralyalılar ankette ezici çoğunlukla ‘Evet’ dedi.

Keevers, Star Observer’a yaptığı açıklamada,

“Sonuç kesinlikle onaylayıcı. Kendi ülkemdeki insanların beni meşru ve aynı görmeleri. Teklifin zamanı da buna göre ayarlandı. Düşündüm ki; ulusal ankette bir ‘evet’ alacağım  ve ertesi gün de onun öğrenmesini sağlayacağım.”

Ertesi gün Andrew’dan da bir evet aldı. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

88 Paylaşımlar
Paylaş88
Tweetle
Paylaş
Pin