fbpx   .  

Barbie Ferreira Euphoria’dan Gerçekten Neden Ayrıldığını Açıkladı

“Gerçekten de şişman en iyi arkadaş olmamak istedim. Bunu oynamak istemiyorum ve sanırım onlar da bunu istemiyorlardı.”

Barbie Ferreira iki sezon boyunca Emmy ödüllü Euphoria dizisinde televizyonun en heyecan verici genç oyuncu kadrosunun bir parçasıydı. Ancak, Kat Hernandez karakteri için yapılan bazı karakter değişiklikleri ve dizi sorumlusu Sam Levinson ile çatıştığına dair bazı söylentilerin ardından aniden diziden ayrıldı.

Ferreira’nın popüler ama tartışmalı diziden ayrılması şok etkisi yaratmıştı ama şimdi neden ayrıldığına dair daha fazla ayrıntı biliyoruz.

 

Ferreira sözlerine çekimler sırasında Levinson ile kavga ettikten sonra seti terk ettiği yönündeki söylentileri yalanlayarak başladı.

“Bu yüzden, insanlar bana 2. Sezon hakkında soru sorduklarında, genellikle bana 2. Sezon için bir tür kurban olduğum gibi geliyorlar ve ben de her zaman ‘Hayır, sorun değil, söz veriyorum. Bu iyi,’ diyorum.” Ferreira Armchair Expert podcast’inde sunucu Dax Shepard’a şunları söyledi. “İçinde olmayı hiç istemediğim ve hakkında hiç konuşmadığım bu dramanın içine çekildim. Eğer böyle bir şey yoksa bu konuya değinmeyeceğim çünkü o zaman bu konuyu körüklemiş oluyorum. Herkesin kendine ait bir hayatı var. Okuduğunuz her şeye inanmayın.”

 

“Aslında setten yürüyerek çıkmadım,” diye ekledi Ferreira. “Bir keresinde bileğimi burktum ve röntgen çektirmek zorunda kaldım. Belki de kastettikleri budur?”

Ancak Ferreira ayrılması için çok iyi nedenleri olduğunu söyledi.

Karakteri hakkında “(Kat’in) gidebileceği bir yer olduğunu sanmıyorum” dedi. “Bence gidebileceği yerler vardı. Sadece bunun diziye uyacağını sanmıyorum. Onun hakkını verip vermeyeceğini bilmiyorum ve bence her iki taraf da bunu biliyordu. Gerçekten de şişman en iyi arkadaş olmak istemedim. Bunu oynamak istemiyorum ve sanırım onlar da bunu istemediler.”

“2. Sezonda ve bazı bölümlerinde her iki taraf için de bir tür mücadele olduğunu hissettim,” diye devam etti. “Sam, ben… onun devamını bulmak için bir mücadeleydi. Bu yüzden bunu izlemek ve hayranların üzüldüğünü görmek gerçekten inciticiydi. Belki de biraz fazla zaman geçirmişimdir diye düşündüm. Bu yüzden, benim için, ‘Tamam, bu konuda endişelenmeyeceğim ve ikimiz de bu konuda endişelenmeyeceğiz’ demek aslında iyi hissettirdi çünkü bu çok yorucu.”

“Sam kendini yakın hissettiği şeyler için yazıyor. Kat ile ilgili olduğunu sanmıyorum,” diye sözlerini tamamladı. “Kat’i seviyorum, bu yüzden kendi yolumda ilerleyebiliyorum. İlk başta, ‘Aman Tanrım, ben bir fiyaskoyum. Ben bir eziğim’ diyordum. Bu gerçekten iyi bir şey oldu.”

Euphoria’nın üçüncü sezonu bu yıl içinde prodüksiyona girecek.

Ferreira sırada, gerilim filmi House of Spoils’ta Oscar ödüllü Ariana DeBose’a katılacak ve ardından korku türünün kült klasiği Faces of Death’in yeni uyarlamasında Dacre Montgomery ve Josie Totah ile birlikte rol alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.