fbpx   .  

Barbie, Özel Üretim ‘Deniz Adam Ken’i’ Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Barbie’nin ikonik arkadaşı Ken’in uzun saçlı, pembe kuyruklu, kaslı deniz adamı versiyonunu elinize almak için bekliyorsanız sevinebilirsiniz! Sonunda, özel üretim bebeğin piyasaya çıkışının ayrıntılarını ve onu nasıl elde edebileceğinizi öğrendik!

Oyuncak bebek ilk olarak geçen yılın sonlarında, Barbie’nin ana şirketi Mattel, uzun süredir devam eden ve kapsayıcı bebek markasının en büyük hayranlarının Barbie’nin İmza serisindeki bir sonraki bebeği seçmek için oy kullandığı bir çevrimiçi anket olan, 2020 Barbie İmza Bebek Tasarım Gösterisini başlattığında ortaya çıktı. 

 

2020’nin teması deniz insanlarıydı ve Barbie hayranlarının seçebileceği iki seçenek, artık ünlü olan Mer-Ken (resmi adıyla King Ocean Ken) ve kendi güzel deniz kızı kıyafetlerini takan klasik bir sarışın Barbie bebekti. (Her iki prototip bebek de Mattel tasarımcısı Angel Kent tarafından yaratıldı.)

Ken, hayran anketini kazandı ve bebeğin son tasarımı Mattel Creations web sitesinde ön sipariş için kısa süre önce yayınlandı! Beklendiği gibi, Ken’i eve götürmek size oldukça pahalıya mal olacak – şu anki perakende fiyatı 100 dolar – ve onu sipariş etmek için Barbie İmza kulübüne üye olmanız gerekiyor. Yıllık 9,99 dolardan başlayan üyeliklerle, Mer-Ken’in toplam maliyeti (tabii ki kargo hariç) yaklaşık 110 dolar olacak, ancak görünüşünün ne kadar eşsiz ve güzel olduğu düşünülürse, herhangi bir koleksiyoncu için harika bir parça olacaktır.

1 Haziran 2022‘deki geçici teslimat tarihiyle, tatil sezonunda fiziksel olarak sizin ellerinizde olmayacak olsa da gelecek yıl Onur Ayını Mer-Ken’le kutlayabilirsiniz.

King Ocean Ken’in resmi açıklamasında, “Bu güçlü okyanus sakini, Barbie hayranlarını büyüledi.” “Su dünyasındaki krallığından çıkan bu Ken oyuncak bebeği, kabukla kaplı göğüs plakası, omuz zırhı ve pazı kol bantlarına sahip parıldayan pembe altın renkli zırh giyiyor. Muhteşem baş süslemeleri ve yanardöner yüzgeçleri, bir deniz hükümdarına mükemmel bir şekilde uygun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.