İzleyin: ‘Beach Rats’ Filminden Üç Yeni Klip

 İzleyin: ‘Beach Rats’ Filminden Üç Yeni Klip
Digiqole ad

Sorunlu bir ergenin cinsel kimliğini keşfetmesini anlatan film çılgın yorumlar aldı.

Beach Rats filminden üç yeni klip seyrettiğinizi düşünsenize. İşte gerçek oldu bile!

Filmin başrolünde, internette gizlice olgun erkeklerle takılıp, cinsel kimliğini arkadaşlarından gizleyen sorunlu bir New York genci olan Frankie’ye hayat veren Brit Harris Dickinson var. Beach Rats muazzam yorumlar alan yüksek profilli eşcinsel filmlerinin en yenilerinden biri. Moonlight, God’s Own Country ve Call Me by Your Name gibi filmlerle aynı zamanda yayınlanan film eleştirmenlerden büyük övgü topladı, birazdan izleyeceğiniz üç dumanı üstünde klip de bunun nedenini sizlere açıklayacak.

İlk klipte Frankie’yi olgun bir adamla takıldıktan hemen sonra görürüz. İkili koyu bir yatak muhabbetinin içindelerdir ve adam yalnızca ellerine bakarak Frankie’nin ‘gerçekten eşcinsel’ olup olmadığını anlamaya çalışır.

%CODE1%

‘That Girl’ adlı klipte, Frankie plajda eski kız arkadaşına rastlar ve onunla yüzleşir. İkili ilişkilerinde neyin yanlış gittiğini anlamaya çalışırlar.

‘That’s Gay’ adlı son klipte ise Frankie bir kız arkadaşına daha önce hiç başka bir kızı öpüp öpmediğini sorar. Arkadaşı da “Tabii ki öptüm, hem de defalarca.” diye cevap verir. Frankie de ona eğer iki erkek öpüşseydi bunun yine de ‘seksi’ olduğunu düşünür müydün diye sorar. “Hayır, seksi bir şey değil bu. Çok gay bir şey.” der kız. Ardından Frankie’nin yüzü asılır.

Beach Rats gelecek ay Amerika’da seçili sinemalarda gösterime girecek, Kasım ayında ise İngiltere’de ilk gösterimini yapacak.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin