fbpx   .  

Bebe Rexha: Birçok Ünlü Kadınla Beraber Oldum

Gay Times ile yaptığı yeni röportajda Bebe Rexha, cinselliğini, etiketler hakkında ne hissettiğini ve bir kadına aşık olup olmadığını anlattı.

 

Rexha, LGBTİ+ hayran kitlesinde büyük bir hit olan yeni single’ı “Sacrifice” yayınladı. Şarkı sert ve oldukça dramatik. Bu röportajda şarkıcı, kuir olmanın LGBTİ+ hayranlarıyla ilişki kurmasına nasıl yardımcı olduğundan bahsetti. 

 

“Cinsellik hakkında inandığım şey bu: bu bir spektrum. Daha önce kızlarla çıktım mı? Evet. Aralarında ünlü olanlar var, ama bu isimlerini vermeyeceğim. İnsanlar bunun için çok hevesli olsa bile – hayır!”

“Daha önce bir kıza aşık oldum mu? Evet, ama şu anda bir erkekle ilişkim var.”

Bekle, bekle Bebe! “Meant to Be”yi söyleyen şarkıcı şimdiye kadar bir ünlüyle çıktığını asla açıklamadı. 2020’de People ile bir röportaj yaptı ve o yılın başlarında çıkmaya başladığı erkek arkadaşı Keyan Sfyari hakkında konuştu, yani muhtemelen isimsiz ünlü kadınlarla olan ilişkiler bundan önceydi. 

Bebe Rexha’nın söz yazarı ve şarkıcı olarak uzun bir kariyeri var ve birçok kadın sanatçıyla çalıştı. Selena Gomez, Tinashe (biseksüel) ve Iggy Azalea gibi isimler için şarkılar yazdı. Ayrıca model Winnie Harlow ve “Girls” adlı şarkısından sonra çıkan tartışmanın ardından “kadın ve erkeklerle romantik ilişkiler” yaşadığını açıklayan şarkıcı Rita Ora ile uzun zamandır arkadaş. 

“Girls” ilk çıktığında, kuir hayranlarından bazı tepkiler geldi. Hayley Kiyoko ve Kehlani gibi açık şarkıcılar o sırada şarkıyı seslendirdi çünkü şarkıda yer alan sanatçıların hiçbiri açık değildi ve şarkı kuir kadınları nesneleştiriyor ve deneyimlerimizi fetişleştiriyor gibiydi. Ancak tartışmanın ardından hem Rexha hem de Ora açıldı.

Rexha geçmişindeki bu gizemli kadınların kimler olduğu hakkında daha fazla konuşmadı ama cinselliği hakkında başka detaylar verdi. Kendisi için etiket kullanmadığını ve “kendisine ilham veren kişiye” aşık olduğunu söyledi. Ve şöyle ekledi:

“Bu çok zor çünkü herkes insanları kutulara koymak istiyor ve ben kutuları sevmiyorum, müziğimden de anlayabileceğiniz gibi. Yani, kutuları hiçbir şekilde sevmiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.