fbpx   .  

Bekar Eşcinsel Baba: ‘Oğullarımın Doğduğu Günler, Hayatımın En Güzel Günleri”

Minneapolis, Minesotalı Bill Tamlyn, 51 yaşında bekar eşcinsel ve iki çocuk babası. Yazarlık, modellik ve reklamlarda oyunculuk yapan baba, 15 yıl önce hala bir kadınla evliyken, ebeveynleri vefat ettikten sonra kendi cinselliğin keşfetmiş ve eşcinsel olduğunu açıklamış.

 

Hala evliyken, şimdi 18 yaşında olan ilk çocuğu Liam doğmuş. Bu yüzden de Bill eşcinsel olduğunu açıkladığında önceliği, oğlunun iyi hissetmesiydi.

 

“Annesi ve ben onu önceliğimiz haline getirdik. Hayatlarımızın ayrılma aşamasında olmamıza rağmen, onun devamlı ve kararlı bir şekilde ikimizden de sevgi gördüğünden emin olduk. Tekrar yaşamak istediğim bir tecrübe değil ama benim bugün bulunduğum yere getirdi. Mutluyum, memnunum ve kendim olmaktan rahatım.”

 

When you wake up at 5 am cuz you got lots on your mind #dad #coffee #menandcoffee

BILL TAMLYN (@billtamlyn)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bill, babalık yanında pek çok iş de yapıyor. Sık sık fitness modelliği yapan ve bu yüzden hep aynı boyutta kalması gereken Bill, haftada 5-6 gün spor salonuna gidiyor ve 25 yıldır kariyerine devam ediyor.

“Ağırlık idmanı yapmıyorum ve kondisyon programım güç ve atletiklik üzerine. Dürüst olmak gerekirse, hayatımın hiçbir döneminde olmadığım kadar vücudumdan memnunum.”

“Hala Charlie’ye kitap okuyorum, ikisiyle birden top oynuyorum, hasta olduklarında onlara bakıyorum ve her baba gibi yanlış bir şey yaptıklarında onları disipline ediyorum. Özellikle büyük oğlumda aile kavramına bir bakışın oturduğunu görebiliyorum. Küçüklüğünden beri; sadece bir ebeveyn ve çocuktan da, çocuklu veya çocuksuz bir çiftten de aile olabileceğini biliyor.”
 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.