fbpx   .  

“Ben de Biraz Eşcinsel Sayılırım”

Rourke, Manny Pacquiao’nun yorumlarının “yanlış ve yersiz” olduğunu söyledi.

Aktör ve emekli boksör olan Mickey Rourke, TMZ’ye verdiği kısa bir röportajda Manny Pacquiao’nun homofobik söylemlerinin “yanlış ve yersiz” olduğunu belirtti. Ayrıca, “Benim de pek çok eşcinsel arkadaşım var, ben de biraz eşcinsel sayılırım.” dedi. Bu itiraf Batı Hollywood’da bir kulübün dışında, aktörün etrafında toplanan basın mensupları tarafından sürpriz bir kahkahayla karşılandı. Rourke, daha sonra kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen erkek bir fanını öptü.

qawesdfghjk

 

Rourke’un hakkında konuştuğu sözler, Pacquiao tarafından geçen hafta röportaj esnasında kullanılan cümleler idi. Pacquiao, eşcinsel erkek ve kadınların hayvanlardan daha kötü olduğunu iddia etmiş, sonrasında da “Homoseksüelleri hayvanlarla karşılaştırarak insanları kırdığım için özür dilerim. Kırdığım herkesten beni affetmesini diliyorum. Eşcinsel evliliğe karşı duruşumda ısrarcıyım çünkü İncil bunu söylüyor. Ama LGBT bireyleri mahkum da etmiyorum.” diyerek LGBT bireylerden özür de dilemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.