fbpx   .  

Bieber ve Madonna’nın İtiraf Saati

Bir hafta boyunca süreceğini geçen hafta duyurduğumuz “Madonna Hafta”lı Ellen Show son hız devam ediyor. Programın dün yayınlanan bölümünde ise Madonna’yla birlikte Justin Bieber’in de programa katılmasıyla program oldukça ilgi çekici görüntülere sahne oldu. İkili için birlikte oyun oynamayı tavsiye eden Ellen, Madonna ve Bieber ile ilgili bütün gerçekleri su yüzüne çıkarttı. Ellerine tutuşturduğu “Daha önce yaptım” ve “Asla yapmadım” yazan iki taraflı lollipoplarla sorularının yanıtlanmasını talep eden Ellen ikiliyi oldukça fazla sıkıştırdı.

Ellen’ın sorularıyla birlikte, Justin Bieber’ın asla telefonda seksi yapmadığını, Ancak Ellen ve Madonna’nın bu konuyla ilgili çok deneyimli olduğunu, üçlünün partilerden tuvaletlerden çıkamadığını (O tuvaletlerde ne yaptıklarını kesinlikle açıklamadılar), üçlünün asla bir barda kovulmadığını (Justin Bieber zaten yeni 21 yaşına bastı ama Madonna ve Ellen?), üçlünün hali hazırda iki kardeşle birden ilişkileri olduğunu, Justin ve Madonna takıldıkları kişilerin unutmasına karşın Ellen’ın gururla bu şekilde bir skandala yol açmadığını öğrendik.

 

Bu soruları yeterli bulmayan Madonna, oyuna kaldığı yerden devam etmeye çalışınca sorduğu, “Daha önce, aynı gün içinde iki farklı kişiyle seviştiniz mi?” sorusuyla kendisini ortaya çıkarınca oyun da son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.