Bir Araştırma Ortalama Penis Boyunun Arttığını Ortaya Koydu

 Bir Araştırma Ortalama Penis Boyunun Arttığını Ortaya Koydu
Digiqole ad

İster heteroseksüel, ister biseksüel isterse de eşcinsel olsun, bütün erkekler penis boylarına takıntılıdır ancak korkmayın, anlaşılan o ki ortalama penis boyu artışta. 

Prezervatif firması SKYN ve Londra’daki King’s College’in, 15521 erkek üzerinde 2016’da gerçekleştirdiği ortaklaşa araştırmaya göre, İngiltere’deki erkeklerin ortalama penis uzunluğu 13.10 cm çıkmıştı. Yapılan yeni bir araştırmaya göre ise bu sayı bu sene 15.50 cm çıktı.

Peki milenyum neslinin daha yapılı olmasının sebebi ne? Yoksa sadece abartıyorlar mı?

Görünen o ki SKYN’in yaptığı araştırma biraz hatalı. Bir önceki sene gerçek araştırmacılarla çalışan şirket, bu sene o kadar da kasmayıp ‘kendini inceleme’ yoluyla bilgi topladı. Bilgiler internet üzerinden 3037 erkekten toplandı ve erkekler çoğu zaman penis boyları hakkında yalan söylemeye meyilli. Penis boyu özellikle, eşcinsel flört uygulamalarında büyük fark yaratıyor. 

Her üç erkekten birisine eşcinsel flört uygulamalarında buluşmadan önce penis boyu soruluyor ve her 5 eşcinsel erkekten biri penis boyundan dolayı birisini terk etmiş. GMFA’nın yayınladığı başka bir araştırmaya göre eşcinsel erkeklerin %89’u penis fotoğrafı göndermiş ve bunların %30’u fotoğrafın başkalarına gösterilmesinden rahatsız etmeyeceğini söylemiş.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Paylaşımlar
Paylaş18
Tweetle
Paylaş
Pin