Bir Harry Styles Konseri Hikayesi: LGBT Bayrakları ve Gökkuşağı!

 Bir Harry Styles Konseri Hikayesi: LGBT Bayrakları ve Gökkuşağı!
Digiqole ad

Harry Styles LGBT topluluğuyla dayanışmasını göstermeye yabancı değil ve eski One Direction yıldızı dün geceki (11 Nisan) solo konserinde dokunaklı bir gösteri daha yaptı.

24 yaşında şarkıcı, hınca hınç dolu O2 Arena’da iki gökkuşağı bayrağını gururla dalgalandırdığı için Twitter’da hayranları tarafından övüldü. Harry’nin LGBT desteği, erkeklerle takıldığını anlattığı ‘Medicine’ şarkısının hayranları tarafından ‘biseksüel marşı’ olarak adlandırılmasından birkaç hafta sonra geldi.

Bayraklar odadaki tek kabul simgesi de değildi: Binlerce hayran arenayı Harry’nin ‘Sweet Creature’ performansı sırasında gökkuşağı renkleriyle aydınlattı.

 

Harry on stage in London, uk 11/4 #hazza #harrystyles #liveontourharry

HARRY STYLES & ONE DIRECTION♡ (@harry.stylesss_)’in paylaştığı bir gönderi ()

Metro’ya gösterinin hazırlanmasının üç ay sürdüğünü söyleyen Rainbow London Project grubu, hayranların gökkuşağı renklerini telefonlarından açmasını organize etti.

Organizatörler konserden önce 14.000 parça renkli kağıt kestiler ve izleyenlere telefonlarının kamera ışıklarını kağıtlara tutmalarını söylediler.

Sonuç etkileyiciydi…

Harry perşembe günü O2’de başka bir performans daha sergileyecek ve devasa dünya turu için haftaya Glasgow ve Dublin’e gidecek.

 

Öneriler

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin