Bir Kadın Doğmamış Çocuğunu Cinsiyetsiz ve LGBT Olarak Yetiştirmek İstiyor!

 Bir Kadın Doğmamış Çocuğunu Cinsiyetsiz ve LGBT Olarak Yetiştirmek İstiyor!
Digiqole ad

Bir kadın doğmamış çocuğunu cinsiyetsiz ve LGBT yetiştirmek istiyor!

Bu durumla nasıl başa çıkacağını bilemeyen kocası Kevin, internetten yardım dileyerek şunları yazdı;

‘Önümüzdeki yıl içerisinde eşimle çocuk sahibi olmayı planlıyoruz. Eşim çocuğumuzu cinsiyetsiz yetiştirmek konusunda fazlasıyla kararlı. Ben de çocuğumuzu çeşitli genellemelerden uzak, açık görüşlü bir ortamda yetiştirme konusunda onunla hemfikirim, ancak benim; bir çocuğun ‘cinsiyetsiz yetiştirilmesinin nasıl bir şey olduğuna dair hiçbir fikrim yok!

Bunun yanı sıra, eşimin bir çok eşcinsel arkadaşı var ve çocuklarımızdan en azından birinin kesinlikle eşcinsel olmasını istiyor, işte ben de tam bu konuda anlaşmazlık yaşıyorum.

Modern bir şehirde yaşıyoruz ve çocuğumun eşcinsel olması fikri hakkında küçücük bir problemim dahi yok, ancak isteyerek çocuğumuzu eşcinsel yapma fikri çılgınca geliyor. Bir şekilde yanlışlıkla bu konuda onu zorlarsak sonuçlarının neler olabileceğinden korkuyorum.

Eşim mi bu konuyu çok abartıyor yoksa bu durumda yanlış taraf ben miyim? Bu konuda ne yapabilirim, eşimle bu konuyu konuşurken ona nasıl yaklaşmalıyım?

Bana çocuğunu (özellikle cinsel yöneliminin bir yere kaymasını isteyerek) cinsiyetsiz yetiştirmeye çalışmak aşırı geliyor.’

Post, paylaşılmasının hemen ardından viral oldu. Çoğu insan çocuklarını cinsiyetsiz yetiştirme fikrinde takdir ederken, konu çocuklarını LGBT olmaya doğru itmeye gelince birçok kişi bu konuda tepkilerini belirtti.

Yazılan bazı yorumlar şunlar:

“Çocuk sahibi olmayı planlamayı şuan bırak! Hemen kesin, çok ciddiyim!”

“Eşini terapiye götür, belki de ebeveynlik dersleri almalı!”

“Çocuğunu cinsiyetsiz ve eşcinsel olması için zorlamak, trans bir çocuğun heteroseksüel olması için zorlanmasından farksız, biz bu şeyleri yok etmek için onlarca yıl savaşmadık mı?”

Post aynı zamanda sosyal medyada da espri malzemesi oldu.

Bir yazar “Dikkat: Evlendiğiniz kişi hakkında iki kez düşünün” yazarak konunun başlığını paylaştı.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin