Birbirinden Güzel 15 Kuir Seks Sahnesi

 Birbirinden Güzel 15 Kuir Seks Sahnesi
Digiqole ad

Gerçekçi olalım. Konu kuir seks sahneleri olunca, ortada pek başarılı bir tablo yok. Hem kuir ve trans karakterlerin büyük ölçüde alakasız kişiler tarafından canlandırılması, hem de kötü senaryolar bunda önemli etkenler. 

Fakat elbette çöp sayılabilecek onca filmin arasında ilgi çeken kaliteli yapımlar yok değil. 

Biz de bunları sizin için derleyip toparladık. Bir de içinde seks sahnesi olanları süzgeçten süzdük. Ortaya harika bir liste çıktı. 

15. Brokeback Mountain

Karanlık bir çadır ve biraz tükürük. Dürüst olmak gerekirse bu filmi listemize almamızın sebebi, seks sahnesinin kalitesinden çok kuir film endüstrisine vermiş olduğu yön. Yoksa tükürük iyi bir kayganlaştırıcı değil, belirtelim. 

14. Weekend

İşte o film! Her eşcinsel erkeğin severek izlediği fakat konusunu tam olarak hatırlayamadığı sıkıcı film. Sıkıcı diyoruz ama, yönetmen Andrew Haigh seks sahnelerini iyi kurgulamış. Özellikle iki genç erkeğin birlikteliğini samimi ve gerçekçi bir şekilde aktaran filmin final sahnesi ise ayrı bir efsane: kuir sinema tarihinin en iyi oral seksi. 

13. Christopher and His Kind

Kitaptan uyarlanan film, kitabın güzelliğinden uzak fakat seks sahnesi kesinlikle izlenmeli. Oyuncu ve komediye kayan sahne, bir gay seks sahnesi ne kadar komik olabilirse o kadar komik. Matt Smith filmde Christopher Isherwood’u canlandırıyor ve harika bir iş çıkardığını söyleyebiliriz!

12. Gia

Angelina Jolie’nin her zamanki gibi göz kamaştırdığı film, erotizme yeni bir boyut kazandırıyor. Bu erotizm öylesine güzel ve yoğun ki, fazla derinleştirilmeyen seks sahnelerini affettiriyor. Jolie’nin demir çitlerde bir sahnesi var ki… Seksin kendisi bu kadar seksi olamaz. 

11. Black Swan

Mila Kunis ve Natalie Portman sevişmesini izlemek, keyif ile korku arasında bir duyguya hitap ediyor. Filmin kendisi ise sürreal, psikopatça ve sanatsal. Mila’nın Natalie olduğunu anladığımız sahnede ise beyinler yanıyor. Eh kendini sevmek böyle bir şey olsa gerek!

10. Una Mujer Fantastica

Trans seks sahneleri tüm dünya sineması için önemli bir eksik. Fakat bu Şili yapımı film bu ihtiyacı gideriyor. Daniela Vega, sevdiğini kaybeden ve acısını dindirmeye çalışan bir kadını canlandırıyor. Ayrıca filmde doğum günü seksi var! Kim doğum günü seksini sevmez ki?

9. Y Tu Mamá También

Ortasında bir ménages à trois (üçlü) ilişkinin olduğu Meksika yapımı film, iki arkadaşın ilginç bir yere evrilen ilişkisini anlatıyor ve izleyenleri şaşırtacak bir sona bağlanıyor. Ne dersek büyüyü bozmuş olacağız, o yüzden en iyisi izlemeniz!

8. God’s Own Country

God’s Own Country, başka bir deyişle Rumen işi Brokeback Mountain, 2018’in en seks getiren filmlerinden biri olabilir. Filmdeki seks sahneleri birbirinden güzel. Fakat kayganlaştırıcı olarak yine tükürük yine tükürük. Kaliteli bir şey kullanın kardeşim. 

7. J’ai Tué Ma Mère

Xavier Dolan imzalı film, seks sahnesinde Kanadalıların aşmış olduğunun kanıtı. Beraber boya yaparken bir anda kendilerini renkli gazete kağıtlarının üzerinde bulan gençler, izleyenin yüreğini hop ettiriyor. Tabii evde denememek lazım, deneyecekler de boyalara dikkat etmeli. 

6. Carol

Cate Blanchett ve taşıdığı erotik enerjisi tüm film boyunca izleyeni etkisi altına alıyor. Partneri Rooney Mara ile ilginç bir dinamik ve ateşli bir birlikteliğe sahip olan Cate, ruhunuzu yavaş yavaş ele geçiriyor ve sizi ekrana kilitliyor. İzleyin!

5. Disobedience

Rachel Weisz, Rachel McAdam’ın ağzına tükürüyor! Rachel Weisz, Rachel McAdam’ın ağzına tükürüyor! Bu dramada bir çok şey oluyor, iki genç lezbiyen ortodoks Yahudi topluluğu içinde aşklarını yaşamaya çalışıyor fakat tüm bunlara ek olarak Rachel Weisz, Rachel McAdam’ın ağzına tükürüyor!

4. Tangerine

Noel günü gerçekleşen seks sahnesinde, Mya Taylor’ı trans bir seks işçisi rolünde görüyoruz. Başta garip ve alakasız gözüken öğeler film ilerledikçe birleşiyor ve ortaya eğlenceli ve güzel bir tablo çıkıyor. Mya’nın müşterilerinden bir taksi sürücüsü, Mya’ya oral seks yapıyor!

3. Moonlight

“Handjob” da seks sayılır. Bu yüzden Moonlight’taki sahne de seks sahnesi sayılır. İki gencin sahilde yaşadığı samimi anlar, üzerinden yıllar geçse de naifliğin ve tutkunun karışımına dair en güzel örneklerden biri olarak kalacak. 

2. The Handmaiden

Bu filmi izlemediyseniz, izledikten sonra hayatınızı öncesi ve sonrası diye ikiye ayırabilirsiniz. Kore yapımı gerilim filminde, gerçek bir kuir filmi ve lezbiyen bir karakter içeriyor! Finalde ise… Tabii ki söylemeyeceğiz. İzleyiniz efendim. 

1. BPM

Paris’teki AIDS krizinin iç yüzünü anlatan film, aktivistlerin ateşli seks sahneleri ile dolu. Film, HIV’ye karşı olan önyargıyı kırmayı amaçlıyor ve HIV ile yaşamanın nasıl bir şey olduğunu göstermek istiyor. Bir de her türlüsünden bol bol seks var. E daha ne olsun?

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin