Haberler Müzik

‘Boy Erased’ Filmi Daha Gösterime Girmeden Ağlatmaya Başladı!

GMag
Yazar: GMag

Joel Edgerton’un LGBT dramı olan Boy Erased’in soundtrack parçası sonunda yayınlandı. Geçtiğimiz yıl ”Yaşamın Kıyısında” filmi ile Oscar’a aday gösterilen genç yıldız Lucas Hedges’ın başrolünü üstlendiği filmden gelen soundtrack parçası oldukça duygu yüklü.

”Geçmişten Gelen” filmi ile yönetmenliğin tadına bakan başarılı aktör Joel Edgerton, bu filmin de hem yönetmenliğini aynı zamanda da senaristliğini üstleniyor. Hedges geçtiğimiz ay, verdiği bir röportajda tamamen heteroseksüel olmadığını da söylemişti.

Jared küçük bir Amerikan kasabasında yaşayan genç bir delikanlıdır. Oldukça dominant bir papazın oğlu olan Jared ailesiyle sürekli kavga etmektedir. 19 yaşındaki genç, bir ültimatom ile karşı karşıya kalır. Ya bir eşcinsel dönüşüm terapisi programına katılacaktır ya da ailesi, arkadaşları ve inançları tarafından terk edilerek sürgüne gidecektir. Bu yolculuk, bir gencin kimliğinin her yönünü sorgulamaya zorlanırken kendini bulmak için verdiği mücadelenin gerçek hikayesidir.

Filmde Hedges’e, Oscar ödüllü Russell Crowe ve Nicole Kidman’da eşlik ediyor. Filmin bonusu ise aynı zamanda yönetmen de olan Xavier Dolan ve şarkıcı Troye Sivan. Filmin ülkemizde gösterim tarisi ise 22 Mart 2019.

Yorum Yaz

17 Paylaşımlar
+1
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin