Bretman Rock, Playboy’un Kapağında Yer Alan İlk Eşcinsel Erkek Oldu

 Bretman Rock, Playboy’un Kapağında Yer Alan İlk Eşcinsel Erkek Oldu
Digiqole ad

Playboy, ilk eşcinsel kapak yıldızının sosyal medya fenomeni Bretman Rock olacağını açıkladı. 23 yaşındaki oyuncu, derginin Ekim dijital sayısında tam Playboy tavşan donanımıyla yer alıyor: iç çamaşırı, platform ayakkabılar, papyon ve tavşan kulakları.

Playboy, web sitesinde yaptığı açıklamada, Rock’ın efsanevi Playboy tavşan kostümünü giyerek aralarında Kate Moss, Dolly Parton ve Kylie Jenner’ın da olduğu yıldızlara katıldı.

“Rock bu kıyafeti giyen ilk erkek değil: Steve Martin, Ezra Miller, Paul Rudd, Johnny Carson, Burt Reynolds ve Flip Wilson, ticari markalı kostümün bazı öğelerini ödünç aldı, hatta bazıları elbiseyi tamamen giyecek kadar ileri gitti” dedi.

Porto Rikolu şarkıcı-söz yazarı ve rapçi Bad Bunny ve Playboy’un kurucusu Hugh Hefner’ın ardından Playboy’un kapağında görünen üçüncü erkek oldu. Playboy ayrıca The Advocate’e Rock’ın ikonik elbiseyle kapakta görünen ilk erkek olduğunu açıkladı.

Rock Twitter’da, “Ben bir Playboy tavşanıyım.” Diye yazdı.

Bu yılın başlarında tamamen dijital hale gelen dergi, bir Instagram gönderisinde Rock’tan alıntı yaptı: “Playboy’un kapağında bir erkek olması LGBTİ+ topluluğu, benim kahverengi insanlar topluluğum için çok büyük bir şey ve hepsi çok gerçeküstü. Tamamen  ‘şu anda bu oluyor mu?’ diye düşünüyorum. Ve çok güzelim.”

Rock, YouTube videolarıyla tanınıyor ve bir makyaj ürünleri serisi yayınladı. Filipinli Amerikalı ünlü, bu yılın başlarında MTV Following: Bretman Rock’da yer aldı. Birkaç hafta önce de Disney+’ın The Proud Family’yi yeniden başlatması için konuk yıldız olarak seçildi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin