Galeri: Brezilya’lı Fotoğrafçıdan Çok Sıcak Pozlar!

 Galeri: Brezilya’lı Fotoğrafçıdan Çok Sıcak Pozlar!
Digiqole ad

Gianfranco Briceño ile tanışın; Brezilya asıllı bu fotoğrafçı, 10 yıllık fotoğraf kariyerinin en başarılı eserlerini geçtiğimiz günlerde Snaps Fanzine adı altında, kendi yayınladığı ve genç gay erkeklerin fotoğraflarını içeren dergi altında topladı.

Modelleri değil gerçek insanları çekmeyi sevdiğini söyleyen fotoğrafçının Snaps projesi için hedeflediği estetik, doğallık olmuş. Modelleri de bu yüzden profesyonel modeller değil arkadaşları, arkadaşlarının arkadaşları ve Instagram’da ve gece kulüplerinde gözüne kestirdiği kişiler.

Fotoğrafçı, Snaps ‘i tamamen doğal ışıkla gerçekleştirmiş; ”Özgür ruhlu, poz vermeyen, doğal bir hissiyat istiyorum. Özgür bir çekim – fazla planlama ve fazla giysi olmadan, ve beden hakkında önyargılar da olmadan.” diye tanımlıyor projesini.

Briceño, ”Brezilya’da hala homofobi ve şiddet olmasına rağmen güçlü, ve dayanıklı bir sosyal haklar hareketinin de komüniteleri için Brezilya’da savaşıyor.” diyerek Brezilya’daki gay kültüründen genç erkekleri projesinde fotoğraflıyor ve fanziniyle onlara yer alabilecekleri yeni bir medya alanı sunuyor.

2 8 10 1612  11 7 17 14

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

56 Paylaşımlar
Paylaş56
Tweetle
Paylaş
Pin