Burçlarına Göre En İyi ve En Kötü Erkek Arkadaşlar!

 Burçlarına Göre En İyi ve En Kötü Erkek Arkadaşlar!
Digiqole ad

1. Akrep

Her ne kadar adları kötüye çıkmış da olsa, akrep burcu erkekleri aslında hem çekici hem de karizmatiklerdir. Ancak çok derin ve karmaşık olduklarını da söylemeden edemeyiz. Eğer bir Akrep erkeğinin kalbini kazanmayı başarabilirseniz, aşkı, bağlılığı ve adanmışlığı her zaman sizin olacaktır. Akrep erkekleri tüm burçların içinde en sadık olanlarıdır ve en iyi erkek arkadaşlar bu burçtan çıkar. Her ne kadar onlara ulaşmak için karmakarışık katmanları aşmanız gerekse de örtünün altında altın gibi bir kalbin yattığını fark edeceksiniz. Eğer bu erkeklerden biriyle beraberseniz ona biraz özel alan bırakmanız gerektiğini bilmelisiniz. Onlar için en iyi sevgili bu durumu bilen ve buna saygı duyan biri olacaktır. Aynı zamanda da alttan almayı bilen biri olmalısınız çünkü niyetleri ne kadar iyi olursa olsun, akrep erkekleri canınızı yakacak kadar açık sözlüdür. Ama günün sonunda sizi mutlu etmek için her şeyi yapmaya da hazırdır.

2. İkizler

İkizler erkekleri çok çabuk aşık olur, birine bakıp, kendinden gayet emin bir şekilde onda gelecek gördüklerini söyleyebilirler. İkizler erkeği kelimenin tam anlamıyla bir centilmendir. Her hareketi nazik ve saygılıdır. En iyi özelliklerinin başında karşındakini dinleyebilme yetenekleri ve olayları kendi bakış açılarından ziyade başkalarının gözünden görebilmeleri gelir. Sizi asla yarı yolda bırakmaz ya da hayal kırıklığına uğratmazlar. Sevgiliniz olarak, sizi daha fazlasını başarmaya ve düşündüğünüzden çok daha iyisini yapmaya motive ederler.

3. Terazi

Terazi tüm burçlar içinde en uysal olanıdır. Bir ilişkide Terazi erkeği eğer yapabiliyorsa kavgadan kaçınmanın bir yolunu bulacaktır.
Neye kızıp kızmayacağını çok iyi bilir. Ama bir konuya takıldıysa bu onun için gerçekten önemli bir şeydir ve haklı olduğunu ispatlayana dek durmayacaktır. Terazi erkeği aynı zamanda tüm burçların içinde en komik ve eğlenceli olanıdır. Sevdiği insana da diğer çoğu burcun erkeklerinden daha iyi davranır.
Sizin ona ne sunduğunuz onun için pek de önemli değildir, o daha ziyade verecek bir şeyi kalmayana dek kendinden bir şeyler verir de verir. O hayatınızdayken istediğiniz her şeyi başarabilirsiniz ve ne zaman ihtiyacınız olursa onu yanınızda bulabilirsiniz. Popüler de olsalar, gittiğiniz her partide ilgi odağı da olsalar, bu durumun gözünüzü korkutmasına izin vermeyin çünkü onları en çok mutlu eden şey yanlarında sizin gibi birinin olmasıdır.

4. Koç

Koç burcu erkekleri ilişkilerinde yöneten taraf olmayı severler. Onlara meydan okuyan bir erkekle tanıştıklarındaysa bundan inanılmaz etkilenirler. Güçsüz bir erkek aradıkları en son şeydir. Ancak koç erkekleri tam da zamanını ve ilgisini kazanması için karşısındaki insanı koşturacak tiplerdir.
Ukala ve kendini beğenmiş gibi görünebilirler ama tüm bunlar aslında birer numaradır.
Çünkü duvarlarını bir yıkarsanız, onun, arkadaşlarının asla bilemeyeceği bir yanını görürsünüz. Ve kalbini bir kazanırsanız ne derseniz deyin sineye çekecektir.

5. Yengeç

Yengeç burcu erkeği altın gibi bir kalbe sahiptir ve içi dışı birdir. Onları yanlış erkeğe yönlendiren mantıklarının değil kalplerinin sesini dinlerler. Ama doğru insanı buldukları zaman onu koşulsuz şartsız sever ve ona hayatlarındaki herkesten daha iyi davranırlar. Yengeç erkekleri sevdikleri erkeği hediyeye ve ilgiye boğarlar. Size bildiğiniz her şeyi unutturacak bir ilişkiyi yengeç erkeğiyle yaşayabilirsiniz.

6. Aslan

Aslan burcu erkeği iflah olmaz bir romantiktir. Dışarıdan zor biri gibi görünse de aşka en çok inanan erkekler bu burçtandır ve bu burcun erkeği karşısındaki insanı özel kılmak, ona sevildiğini hissettirmek adına kitaplardan ya da filmlerden gördüğü her şeyi yapmaya hazırdır. Aslan erkeği karşı tarafa her zaman aldığından fazlasını verir, çünkü karşısındakinin mutluluğu onun da mutluluğudur. Onlar için en değerli şey hep yanlarında olan ve kendilerini seven güçlü bir erkeğin desteğidir. En sadık burçlar arasında ona her zaman güvenebileceğinizi unutmayın.

7. Kova

Kova erkeği tüm burçlar arasında en tuhaf ama aynı zamanda da en eğlenceli olanıdır.
Her zaman kendilerini överler, hatta bazen sadece kendilerinden oluşan bir dünyada yaşarlar. Başkalarıyla pek uyumlu olmadıkları için ideal erkek arkadaşlar sayılmazlar. Ama ellerinden gelenin en iyisini yapıp gerçekten çabaladıkları için onlara en kötü burç demek de haksızlık olur. Eğer bu burçtan bir erkeğe karşı hisleriniz varsa her zaman ilk adımı atan taraf olmaya hazır olun, özgüvenleri pek yoktur, verdiğiniz sinyalleri de pek anlamazlar. Bir Kova erkeğiyle beraberseniz ilişkide karar veren taraf hep siz olacaksınız, yine de onlara ne derseniz yaparlar.

8. Yay

Yay burcu erkeğinin ilişkilerle arası pek iyi değildir çünkü en büyük düşmanı kendisidir.
Bu erkekler her şey için çok geç olana dek karar vermezler. Sosyal bir ortamda eğer birisinden hoşlanırlarsa, onun ilgisini çekmek için ne yapmaları gerektiği konusuna çok fazla kafa yorarlar, zaten o esnada başka biri çoktan onun ilgisini çekmiştir, bu yüzden de pes ederler. Bir ilişkiye başladıkları zaman çok sadık ve iyi olurlar, ama yine de her konuda bildiklerini okurlar.

9. Oğlak

Oğlak burcu erkekleri hayatlarının her alanında büyük beklentiler taşırlar. Buna ilişkiler de dahil. Konu ister kariyerleri olsun ister özel hayatları, ilgilendikleri kişiye baskı uygularlar. Kararları veren ve olayları kontrol eden kişi olmaktan hoşlanırlar. Onlar için ideal sevgili, patronluk taslayabilecekleri, pasif biri olmalıdır. Niyetleri ne kadar iyi olursa olsun kendini beğenmişlikleri yüzünden başlarını belaya sokarlar.

10. Başak

Başak erkekleri burçlar içinde en kıskanç ve öfke yönetiminden en mahrum olanlardır.
Geçmişi didik didik ederler ve sizi alaşağı etmek için bulabildikleri her şeyi aleyhinizde kullanırlar. Yine de her seferinde geri dönüp sizden özür dilerler ama sivri dilleri onları affetmenizi ve sevmenizi epey zorlaştırır.

11. Boğa

Boğa erkeklerinden bağlılık beklemek çok zordur. Daha çok ailelerine ve kariyerlerine düşkündürler. Öncelikleri hiçbir zaman ilişkileri değildir. Bu burçtan biriyle ilgilendiğiniz zaman onun için ne ifade ettiğinizi anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz.
Sevgiliniz gibi davranabilir ama işin adını ancak hayatının geri kalanını sizinle geçirmek istediğine emin olduğu zaman koyacaktır. Eğlence için pek takılmazlar, birlikte oldukları insana daha çok potansiyel eş gözüyle bakarlar. Onlarla aynı değerlere sahip misiniz, hedefleriniz aynı mı diye bakarlar. Boğa burcu erkeği onu sonuna dek destekleyecek birine ihtiyaç duyar. Ancak çok benmerkezci oldukları ve hiç ödün vermedikleri için boğa erkekleri birçok erkeği hüsrana uğratabilir, SEKS hariç!

12. Balık

Tüm burçlar içinde en hassas erkekler balık burcu erkekleridir. Onlara tamamen zıt olan insanlara yönelmeye meyillidirler. Bu durum ilişkilerini zorlaştırır çünkü küçücük şeyler yüzünden fazlasıyla incindikleri zaman tartışmalar kopar ve partnerleri onların bu hassaslıklarına anlam veremez.
Onları anlayan o doğru insanı bulduklarında ise harika bir sevgili olabilirler, ama çoğu zaman kendi hayal alemlerinde yaşarlar, her şeyi derinlemesine düşünüp hissederler ki bu çoğu insan tarafından aşırı bulunur.
Tertemiz kalpleri ve saf niyetleri de olsa bu burcun erkekleri çoğu zaman sinir bozacak kadar savunmacı ve yanlış insanı seçmeye meyillidirler. Onları kötü bir sevgili yapan doğaları değil, yanlış insanı seçmeye olan yatkınlıklarıdır, ki bu da içlerindeki kıskançlık ve güvensizlik gibi en kötü özelliklerin açığa çıkmasına yol açar.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

208 Paylaşımlar
Paylaş208
Tweetle
Paylaş
Pin