Call Me By Your Name Filmindeki Eşsiz Ev 1.7 Milyon Euro’ya Satışa Çıkarıldı!

 Call Me By Your Name Filmindeki Eşsiz Ev 1.7 Milyon Euro’ya Satışa Çıkarıldı!
Digiqole ad

Yeni bir ev mi arıyorsunuz? Belki de “gerçekten makul” olan Doğu Croydon’daki üç yatak odalı evin boşaltılma zamanı geldi!

Call Me By Your Name’in harika İtalyan villası kısa bir süre önce satışa çıktı ve paranız olmasa bile bu evi kesinlikle istediğinizi biliyoruz! 

Call Me By Your Name, 2017 yılının en güzel filmlerinden biriydi ve genç İtalyan Elio (Timothee Chalamet) ile babasının asistanı (Armie Hammer) arasındaki kuir aşk hikayesi izlemeye değerdi. Onlar, görkemli İtalyan yazını birlikte geçirirken, okuyorlar, yüzüyorlar, bisiklet sürüyorlar ve birbirlerine aşık oluyorlardı.

Mekan olarak hizmet eden Lombardiya villası, anında sinemanın rüya evlerinden biri haline geldi ve bu kesinlikle birinin aslında kendi evine sahip olması için benzersiz bir fırsat.

İsviçre sınırına yakın, İtalya’nın Lombardiya bölgesinde bulunan bu yöresel mükemmellik, André Aciman’ın aynı adlı romanından uyarlanan Luca Guadagnino’nun güzel ve klasik “Call Me By Your Name” için ideal bir yerdi.

Guadagnino, kendisi için evi her zaman satın almak istediğini ancak bunu asla karşılayamayacağını belirtti; ancak bu evin, “soluk, aristokrat cazibesi”nin; romantik film Call Me By Your Name için mükemmel bir ortam olacağını biliyordu.

Çarpıcı 15.000 metrekarelik mülkü satın alanların sahip olacağı şeyler; sekiz yatak odası, yedi banyo, balkonlar, teraslar, çoklu şömineler, havuz başı flörtleri, akşam yemeği partileri, unutamayacağınız terli yaz voleybolu oynanan bahçeler… Ve bu evin bedeli ise yaklaşık 1,7 milyon Euro.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

62 Paylaşımlar
Paylaş62
Tweetle
Paylaş
Pin