Crown’un Yıldızı Emma Corrin Zamirlerini Değiştirdiğini Söylediği Bir Gönderide Göğüslerini Bağladı

 Crown’un Yıldızı Emma Corrin Zamirlerini Değiştirdiğini Söylediği Bir Gönderide Göğüslerini Bağladı
Digiqole ad

Emma Corrin, Instagram’da zamirlerini güncellerken ilk göğüs bağını satın almaktan bahsetti.

Prenses Diana’yı canlandırmasıyla Altın Küre kazanan 25 yaşındaki Crown oyuncusu, daha önceki bir “mahrem” fotoğraf çekiminde boks sargısı kullandığını gösteren siyah beyaz görüntüleri Instagram’da paylaştı.

Corrin daha önce Instagram’da kendisini “kuir” olarak tanımlamış, ancak cinselliği veya cinsiyet kimliği hakkında başka bir yorumda bulunmamıştı.

“Hepsi bir yolculuk”

Kısa süre önce dönem draması My Policeman’in çekimlerini Harry Styles ile tamamlayan aktris, muhteşem çekilmiş görüntüleri paylaşarak şunları söyledi:

“İlk göğüs bağımı almadan bir süre önce, @sirdavidsimon ile uğraşırken, boks sargısı kullandık, Bunu benimle yakaladığın içi teşekkürler, çok samimi, çok yeni, çok havalı.”

Oyuncu, “Hepsi bir yolculuk. Bir sürü dönüşüm ve değişim ve sorun değil! Bunu kucakla.” Diye devam etti. Corrin, bir transa ait şirket olan gc2b bağlayıcılarını kullandığını da doğruladı.

Emma aynı zamanda zamirlerini sosyal medya sitesinde she/they olarak güncelledi.

Nisan ayında, moda dergisi için yapılan bir çekimin parçası olarak “en sevdiğiniz kuir gelininiz” başlıklı gelinlikli bir fotoğraf yayınlamıştı.

Emma ayrıca daha önce Vanity Fair ile bu yılın başlarında Oscar’lar öncesinde yayınladığı bir videoda eski bir kadın partnerinin kıyafetlerini koklamak için sakladığını söylemişti. Partnerinin bilip bilmediği sorulduğunda Emma, ​​”Biliyordu” yanıtını verdi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin