Cümlelerle İfade Edilemeyecek Kadar Garip 15 ‘İlk Seks’ Hikayesi

 Cümlelerle İfade Edilemeyecek Kadar Garip 15 ‘İlk Seks’ Hikayesi
Digiqole ad

Bakirliğinizi kaybetmek zor ve korkutucu, hatta oldukça garip olabilir.

Herkesin ilk seferle ilgili kendi hikayesi var ve çoğu romantik ve tatlı değil.

PinkNews okuyucuları, bakirliklerini nasıl kaybettiklerini paylaşmış, bakalım neler demişler?

1. Derste

giphy

“Gerçekten ne kadar canımın yanacağı hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Başta bağırmaya başladım ama o hoşuma gittiğini düşünürken ben daha çok “Aman Tanrım! Kurtarın beni.” modundaydım. Ama şanslıydık ki, sınıfta çok ses vardı bu yüzden kimse duymadı.“

2. Sıradan buluşma

giphy (1)

“Bakirliğimi sıradan bir cinsel ilişkide kaybettim. Problem, (ve büyük bir problem) bunun bir parçası olan duygularla mücadele etmekti. Özellikle de o duygular karşılık bulmadıysa. Dersimi aldım: bakirliğinizi sizden gerçekten hoşlanmayan biriyle kaybetmeyin.”

3. Kişisel alan

giphy (2)

“İlk kez bir kızla ilişkiye girdiğimde pek de iyi gitmedi, ama yine de idare ederdi. Tek problem o esnada yanımızdaki adamlardı… Pek mahrem değildi!” 

4 Yağla beni

giphy (3)

“Eşcinsel ilişki hakkında eğitilmemiştim, kayganlaştırıcıya ihtiyaç duyulacağını düşünmemiştim. Okulda cinsel eğitim verilmemişti ve iş cinsel ilişkiye gelince pek düşünmedim, ‘hadi biraz margarin sürelim.“

5. Arkadaş bölgesi

giphy (4)

“Onun diğer odadaki arkadaşları tarafından yakalanma korkusu. (Gay olarak) cinsel kimliğini açıklamamıştı ve kimse bizim aslında ‘takılmadığımızı’ bilmiyordu, biz aslında buluşmadaydık… Seksi bir buluşmada.”

6. Eski sevgilin olmadan seks yapamazsın

giphy (5)

“İlk ilişkimde partnerim ne kadar muhteşem olduğundan ve eski sevgilisinin bir doktor olarak ne kadar muhteşem olduğundan bahsedip durdu. Mesela şimdi seks sırasında konuşmanın kötü olduğunu biliyorum. Ama eski sevgili hakkında konuşmak tamamen saçmalık.”

7. Yapmadan büyümek

giphy (6)

“Tecrübesiz olmamdan gerçekten utanıyordum. İlk defa gerçek bir cinsel ilişki yaşadığımda 30 yaşındaydım ve bu kadar beklememin sebeplerinden biri de, her geçen yıl ilk defa cinsel ilişkiye girmenin gözümde daha çok büyüyor olmasıydı. Yine de, fena sayılmazdı!”

8. Aşırı cool

giphy (7)

“Sonrasında hala oldukça heyecanlıydım ve ona gülerek ‘bil bakalım ne oldu, az önce bakirliğimi aldın’ dedim. Asla bunu söylemeyin. Cevabı ‘hı hı, evet’ oldu ve bana bir ucubeymişim gibi baktı.

9. Kankalık

giphy (8)

“Bitirir bitirmez bana baktı ve ‘tekrar yapamayacağım’ dedi, oysaki ben iyi olduğumu düşünmüştüm. Sonra kullanılmış prezervatifi arkadaşına göstermek için aşağı indi. Çok. Çok. Çok iğrenç.”

10. Çok geçerli bir sebep

giphy (9)

“Çoraplarını çıkarmadı ve neden çıkarmadığı benim gerçekten kafamı karıştırdı.”

11. Oldukça saldırgan

giphy (10)

“Aslında uzun hikaye, ama, şey, onun penisinin üzerine kustum ve o tuvalete koşmaya çalışırken testislerinin önünde diz çöktüm. O ilişki bundan sonra pek uzun sürmedi.”

12. Takım çalışması

giphy (12)

“Aslında banyoda oldu, hepimiz zor sığıyorduk… Adamı oldukça sinir bozucu buldum. Ama kız yine de hoştu.”

13. Sıcak hava

giphy (13)

“Oral seksin nasıl yapıldığını bilmiyordum. Üflemeye devam etti. Benim suratım pancar gibiydi ve o hiç sertleşmemişti.”

14. IKEA gezisinde kafa karıştırıcı seks

giphy (15)

“Üstte mi altta mı olmak istediğimi sordu, ve ben de ‘altta?’ dedim. Meğerse hangi ranzada yatmak istediğimi sormamış. Can acıtıcı.”

15. ANNELER

giphy (16)

“Annem içeri girdi, ve ben çığlık atarak saklandım, sonra koşup babama söyledi.“

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

50 Paylaşımlar
Paylaş50
Tweetle
Paylaş
Pin