fbpx   .  

Cyndi Lauper ABD Senatosuna Tepkili

1980’li yılların efsane ismi ve unutulmaz gey ikonlarından Cyndi Lauper, kendisinin başında olduğu True Colors (Gerçek Renkler) fonunun toplantısı sırasında Amerikan Senatosuna olan tepkisini dile getirdi.

True Colors fonu, kaçak ve evi olmayan gençlerin korunmasıyla ilgili tasarı için, genç lezbiyen, gey, biseksüel ve trans bireylerin ayrımcılığa uğramadan hayati hizmetlere erişiminin sağlanmasıyla ilgili maddelerin konulabilmesiyle ilgili senato ile müzakere içerisinde.

Bu maddenin geçebilmesi için senatodan 60 oy çoğunluğuna ne yazık ki erişilebilmiş değil. Gerçekleştirdiği konuşmada bu maddelerin geçmesi için oy veren katılımcılara teşekkürünü de ileten Lauper, özellikle tutucu çevrelerin tepkisini çekmemek için madde lehine oy vermeyenleri 1.6 milyon kadar kırılgan dönemde olan genci etkileyecek bu kadarla ilgili olması gerektiği kadar duyarlı olmamakla suçladı.

 

Radio.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.