Deadpool 2’de Biseksüel ve Belalı Bir Mutantı Canlandıran Ateşli Aktörle Tanışın

 Deadpool 2’de Biseksüel ve Belalı Bir Mutantı Canlandıran Ateşli Aktörle Tanışın
Digiqole ad

Deadpool 2’de kuir bir mutant var ve Wade Wilson’dan bahsetmiyoruz. Britanyalı aktör Lewis Tan, 18 Mayıs’ta galası yapılacak olan devam filminde biseksüel X-Force üyesi Shatterstar’ı canlandıracak.

Çokça beklenen devam filminin oyuncu kadrosu gizli tutuluyordu ancak Tan geçenlerde filmden bir fotoğraf paylaştı ve filmde görüneceğinin ipucunu verdi: “Tüm ekip burada. Birini tanıdınız mı? #xforce #deadpool2”

Fotoğrafta bir karakter Bedlam’ın (Terry Crews) ve Domino’nun (Zazie Beetz) arkasında kalıyor ancak giydiği kostüm Shatterstar’ın X-Force üniformasına çok benziyor.

Tan’ın en tanındığı rollerinden birisi AMC’nin Into the Badlands’inde canlandırdığı Gaius Chou. Aktör aynı zamanda Netflix dizisi Iron Fist’te Zhou Cheng rolünü de oynuyor. Iron Fist’te başrol için de yarışıyordu ancak bu yarışı Finn Jones’a kaybetti.

Marvel evreninde, Shatterstar’ın üzerinde genetik oynamalar yapılmış ve boyut atlayan mutant en son başka bir erkek olan X-Man’deki Rictor ile eşleşmişti.

Star’ın cinselliğinin filme yansıyıp yansımayacağı bilinmiyor ancak yansıması ihtimaller dahilinde: Fragmanda Deadpool, Colossus’un demir sertliğindeki popusunu tutarken görünüyor.

Tan’ın Instagram sayfasından fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin