Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu

 Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu

Photo Credit Thinkstock

Digiqole ad

Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu, Sevgililer Günü için birbirinden özel modellerini görücüye çıkarıyor. Hem kadın hem de erkek koleksiyonlarında geniş ürün yelpazesiyle tanınan marka, bilhassa sevgililer günü için hazırladığı romantik koleksiyonlarıyla, alışveriş tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya aday görünüyor. İşte, Debenhams Koleksiyonu‘nun şık markaları ve romantik randevularınız için oluşturulmuş kombinleri…

Red Herring 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonuyla Kırmızının Her Tonu

Biliyorsunuz ki baştan aşağı kırmızı kombinler, her daim şıklığın temsilcisi olmuştur. Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu bünyesinde bulunan Red Herring markasıysa bunu düşünerek, kırmızının her tonunu koleksiyonunda kullanmış. Romantik dantel, pembemsi tonlarla bir arada kullanılarak, cazibeyi yeniden yorumlamış. Yine son derece şık kaşe kabanlarıyla da ilham verici bir stil ortaya çıkarmış.

debenhams-2016-kis-koleksiyonu-2

Nine By Savannah Miller Koleksiyonuyla Yıldız Gibi Parlamak

Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu’nun yeni markalarından olan Nine By Savannah Miller ise “partinin yıldızı” olacak görünümleriyle dikkat çekmiş. Siyah hareketli kumaşlar üzerine iliştirilmiş yıldız figürleri, dinamik kişiliğinizi yansıtırken; parlak ve ışıltılı görünmek isteyenler için gümüş payet elbiselerle de, güçlü denilebilecek gece kombinlerine imza atmış.

 

debenhams-2016-kis-koleksiyonu-3

Star by Julien Macdonald Koleksiyonuyla Dengeli Şıklık

Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu‘nda bulunan bir başka marka da, Star by Julien Macdonald oluyor. Eğlenceli tasarımlarıyla hacimli kabanlarını bir arada sergileyen, bütünleştiğindeyse dengeli şıklık yakalayan Star by Julien Macdonald tasarımları; günün her saatinde size eşlik etmek için hazır görünüyor.

 

debenhams-2016-kis-koleksiyonu-4

Romantik Kombinlere Romantik İç Çamaşırları

İç çamaşırı markalarından olan Ultimate, Georgous ve Noir by Janet Regar, Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu İç Çamaşırı Modelleri‘nin en dikkat çekicilerinden olmuş. Estetik görünümü hareketlendiren, cazibeyi kat be kat arttıran transparan tüller, kırmızıyla uyum sağlamış, çekiciliğiyle göz doldurmuş. Göğüs bölgesindeki zarif danteller ahenk katmış, toparlayıcı özellikleriyle de kadınlar tarafından tercih edilebilir olmuş.

 

debenhams-2016-kis-koleksiyonu-5

Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu Erkek Modelleri

Debenhams’ın erkek koleksiyonlarında ise tüvit pantolonlar, stil sahibi paltolar, desenli kazaklar, renkli kaz tüyü montlar en beğeni gören parçalar arasında yer alıyor.

Debenhams 2016 Kış Koleksiyonu tüm kadın ve erkek giyim ürünlerinde, her 250 TL’lik alışverişe 50 TL, her 350 TL’lik alışverişe ise 100 TL’lik indirim, aynı zamanda kozmetik ürünlerinde yüzde 30’a varan indirimler sunulmuş.

Kaynak: Medya Moda

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin