Defter İnceliğinde Şişelerle Su Taşıma Lüksü: Memobottle

 Defter İnceliğinde Şişelerle Su Taşıma Lüksü: Memobottle
Digiqole ad

Yenidünya problemlerinden biriyle daha karşınızdayız! Defterleri, kitapları yanınıza aldınız yola çıkacaksınız ama su şişeniz minik çantanıza sığmamakta ısrar mı ediyor? Her seferinde yeni bir şişe su alarak çevreye verdiğiniz zarardan dolayı vicdanınız mı sızlıyor? Aynı dertlerden mustarip olan ve yaratıcılık peşinde koşan Avusturalyalı Jesse ve Jonathan bu duruma ilginç bir çözüm bulmuşlar!


memo-bottle-02

Defter-kitap ve bilgisayarınız ile birlikte rahatça taşıyabileceğiniz bir forma sahip olan Memobottle dikdörtgen bir su şişesi. Sızdırmaz özelliği ve kullanışlı formu ile kolaylıkla çantanıza atabileceğiniz Memobottle sayesinde her seferinde yeni bir şişe almaktan ve böylece çevreye zarar vermekten kurtulmuş oluyorsunuz.

tumblr_nlmx4vVjrd1s3v6q3o2_1280

Size hangi boyutu lazım?

Her yıl dünya çapında 50 milyardan fazla plastik şişenin satıldığını fark eden Jesse ve Jonathan, buna bir dur demek için daha kullanışlı ve uzun süreli bu pet şişe tasarımını yapmış. Çevre dostu olmasının yanı sıra çok da şık bir tasarıma sahip olan Memobottle, hem çevreyi hem de tarzınızı korumaya aday! Bu yassı şişenin A5, A4 ve mektup olmak üzere 3 farklı boyu bulunuyor.

memo-bottle-01

Bu yaratıcı ürünü daha yakından incelemek ve satın almak isterseniz: Memobottle

Öneriler

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

107 Paylaşımlar
Paylaş106
Tweetle
Paylaş
Pin1