.  

Dijital Çağın Yeni Saplantılı Aşk Hikayesi ‘No More Josef’

Jacob Mendel Brown’ın eşcinsellik konulu yönetmenin ve film yapımcılarının yeteneklerini sergiledikleri kısa film No More Josef, New York’un 30 Under 30 Festivalinde bu hafta sonu görücüye çıkıyor. 

 
No More Josef’ta, Max (Thomas Dekker), bir online tanışma uygulamasında İsveçli bir çocukla tanışır ve bu durum saplantı haline gelir.

 

 
Brown “Film ilerlerdikçe, Max 30’lu yaşlarında korkutucu bir karmaşa yaşıyor.” dedi. “Benim en sevdiğim sahnelerden biri, onun bu genç siyahi çocuk Ziggy (Michael Cole) ile arasındaki ilişki, birbirlerine baktığı ve Ziggy’nin Max’i gördüğü an’ Dedi.

 

 
Dekker ayrıca filmde yapımcı olarak da yer alıyor.

 
“Thomas ve ben uzun zamandır  bu film üzerinde çalışıyoruz, o inanılmaz bir yapımcı ve sinemacı. Film, bizim de gerçek hayatlarımızdan parçalar yansıtmaya başladı.İkimiz için de, bu proje çılgın bir yolculuk oldu. “

 
Sebastian Rea, film için şunları söyledi, “No More Josef, bu çalkantılı dijital çağda, modern bir sevgi ile yürekten keşfi gözler önüne serip, Jacob’ın ruh sağlığı ile ilgili sorunlarıyla, farkındalık yaratıyor.’’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.