Dini Lider Uyardı: COVID-19 Aşısı Eşcinsel Yapıyor!

 Dini Lider Uyardı: COVID-19 Aşısı Eşcinsel Yapıyor!
Digiqole ad

Popüler bir haham, COVID-19 aşısının “sizi eşcinsel yapabileceğini” iddia ediyor.

Haredi Haham Daniel Asor, İsrail Hayom tarafından çevrilen sosyal medya gönderisinde,

“Embriyonik bir substrat kullanılarak yapılan herhangi bir aşının zıt eğilimlere neden olduğunu” söyledi.

“Aşılar embriyonik bir substrattan alınır ve bunu burada da yaptılar, bu yüzden… zıt eğilimlere neden olabilir,” diye devam etti.

Asor ayrıca Bill Gates, Masonlar ve Illuminati’yi içeren “küresel kötü niyetli bir hükümet” olduğunu söyledi. Virüs, bu hükümetin “küresel nüfusu itlaf etme” planının bir parçasıydı ve aşı da herkesi eşcinselleştireceği için bu plana dahil.

İsrailli LGBTİ+ örgütü Havruta, yanıt olarak “şu anda yaklaşmakta olan yeni üyelerimizi karşılamaya hazırlandıklarını” söyledi.

COVID-19 aşısının kürtaj edilmiş fetüslerden yapıldığı fikri, sosyal medyada yayılan bir efsane. Pfizer ve Moderna aşıları, fetal hücrelerden yapılmazken, geliştirilen diğer aşılar, onlarca yıldır var olan fetal hücre dizilerinden laboratuarlarda yetiştirilen hücreleri kullanıyor.

Avustralya’daki bir Yahudi LGBTİ+ örgütü olan Aleph Melbourne’den Michael Barnett, fetal hücre hatlarından geliştirilen aşıların heteroseksüel bir insanı gay yapabileceği fikrinin “ringa balığı turşusu yemenin sizi hamile bırakabileceğini iddia etmek kadar saçma” olduğunu söyledi.

“Bir Haham tarafından, özellikle bir salgının ortasında, topluluğuna böyle bir cehalet ve saçmalık satıldığını duymak endişe verici.”

Haham Asor’un açıklamaları, nüfusunu dünyadaki diğer tüm ülkelerden daha yüksek oranda aşılayan İsrail’de ana akım olmaktan uzak. Yahudi yetkililer, aşılamayı ve küresel salgına yanıt olarak alınan diğer önlemleri geniş ölçüde desteklediler.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

89 Paylaşımlar
Paylaş89
Tweetle
Paylaş
Pin