Disney, Yeni Animasyon Filminde Açık Bir Eşcinsel Karakter Olacağını Açıkladı

 Disney, Yeni Animasyon Filminde Açık Bir Eşcinsel Karakter Olacağını Açıkladı
Digiqole ad

Disney ve Pixar stüdyoları tarafından yaratılan ‘Onward’ filmi, 6 Mart 2020 tarihinde içerisinde yer alacak eşcinsel karakteriyle tüm dünyada gösterime girecek. 

Onward, babalarını çok küçük yaşta kaybeden iki genç elf kardeşin hikayesini anlatacak. Kardeşler, hatırlamakta zorlandıkları ve çok özledikleri babaları ile son bir gün geçirme fırsatlarının olduğunu öğrenecek. Dünyada var olan bir büyü, onların babaları ile kavuşmalarını sağlayacak. Kardeşler, bu fırsatı kaçırmamak için ne yapıp edip büyüye sahip olmanın yolunu bulmaya çalışacak.

Filmde yer alacak Specter isimli polis memurunu, oyuncu ve senaryo yazarı olmasının yanı sıra Netflix’in Master of None dizisinde yer almasıyla da bilinen Lena Waithe seslendirecek. Karakterin sadece bir sahnede görünmesine rağmen hikayedeki yeri “çok önemli” olacak.

Eşcinsel karakter henüz bir fragmanda yer almadı. Ancak filmle ilgili yapılan detaylı incelemeler, Spector’un bir kız arkadaşı olduğunu söylediğini belirtiyor.

Filmle ilgili yayınlanan raporlar aynı zamanda Specter’in kız arkadaşının filmde görünmediğini, ancak aralarında her ne yaşandıysa bu yaşananların seyircinin hayal gücüne kalacağını açıkladı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

71 Paylaşımlar
Paylaş71
Tweetle
Paylaş
Pin