Dua Lipa, Sidney’deki Gay ve Lezbiyen Mardi Gras’da Sahne Alacağını Duyurdu

 Dua Lipa, Sidney’deki Gay ve Lezbiyen Mardi Gras’da Sahne Alacağını Duyurdu
Digiqole ad

Eğer “One Kiss”, “New Rules” gibi şarkıları sevmiyorsanız, önümüzdeki sene Sidney’de gerçekleşecek “Gay and Lesbian Mardi Gras”a katılmasanız iyi olur, çünkü Dua Lipa’nın etkinlikte ana sahnede yer alacağı duyuruldu! Anlayacağınız Lipa, eşcinsellere istedikleri her şeyi vermeye devam edecek!

Yeni şarkısı “Don’t Start Now” ile listelerin zirvesine demirleyen İngiliz pop yıldızı, 29 Şubat 2020’de Sidney’de düzenlenecek “Mardi Gras” kutlamalarında yer alacak. Lipa Gay Times’a, “Sidney’e Mardi Gras kutlamaları için gelmeyi dört gözle bekliyorum! Orada görüşürüz.” Diye açıklamada bulundu.

Kısa ama çılgınca başarılı kariyerinde Lipa, kuir bireylere verdiği desteği her fırsatta dile getirdi. Geçen eylülde, şarkıcının LGBT hayranları Şangay’daki konserinde polisler tarafından zorla çıkarıldığında Lipa, gözyaşlarına hakim olamamıştı.

“Hepimizin eğlenebilmesi için güvenli bir ortam yaratmak istiyorum. Hepimizin dans etmesini, birlikte şarkı söylememizi ve iyi zaman geçirmemizi istiyorum. Sadece birkaç şarkımız daha var. Bu son şarkılarda kendimizi gerçek anlamda eğlenmeye bırakarak zevk almamızı istiyorum. Buna ne dersiniz?”

Daha sonra şarkıcı, sosyal medyada güçlü bir mesaj paylaştı: “Sevdiğiniz şeyler veya inançlarınız için her zaman yanınızda olacağım. Konserimde gururunuzu gösterebilecek kadar güvende hissettiğiniz için size minnettarım ve sizinle gurur duyuyorum. Yaptığınız, çok cesaret isteyen bir şeydi. Yaşananlar yüzünden dehşete düştüm ve mağdur olan hayranlarımın hepsine sevgilerimi gönderiyorum.” Lipa, “gökkuşaklarının kendini özgürce gösterebileceği doğru bir zamanda” Şangay’a geri dönmeye söz verdi.

Sidney, hem Gay and Lesbian Mardi Gras’a hem de WorldPride 2023’e ev sahipliği yapacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin