Dünyanın En Güzel ‘9’ Erkeği

 Dünyanın En Güzel ‘9’ Erkeği
Digiqole ad

Bazı erkekler yakışıklı olabilir, hatta ‘çok’ yakışıklı da olabilir. Ama şimdi sizinle paylaşacağımız bu beyler, Dünyanın en kusursuz yüzlerine sahip olanlar. ‘Güzellik’ ‘Güzel olma’ sadece kadınlara bahşedilen bir durum değil, en azından listemizi gördüğünüz zaman ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Kimisi yaşadığı dönemin en ünlü simalarından, kimisi daha az tanınmış, lakin bu onları, gelmiş geçmiş en ‘Güzel’ suratlı erkekler listesine girmesine engel olmuyor..

GUY MADİSON

Yıl 1944 televizyon ve sinema dünyasının en beğenilen simalarından. Özellikle Western filmlerinin aranılan ismi Madison.

tumblr_nu0b4xxvnj1ttozn5o1_1280

HARRY BELAFONTE

Aktör, şarkıcı ve sivil hakları lideri Belafonte, kariyerine Broadway ile başlayıp, önce sinemaya, sonra şarkıcılığa transfer olmuş. 2011 yılında yayınlanan belgesel Sing Your Song’da hayatının bir kısmı anlatılmıştır.

mr-harry-belafonte-02

FRANK MCCOWN

Böyle güzel yüzü olduğuna aldanmayın, kendisi iyi bir silah kaçakçısı imiş, takıya, özellikle mücevhere düşkün eşi Sue Carol için yapmayacağı hiçbir şey yokmuş. Vay be. Eşi sayesinde Holywood’a adım atan Mccown, ismini Rory Calhoun olarak değiştirmiş, ve uzun yıllar sinema sektöründe aktör olarak çalışmış.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JONH GAVİN

Adını sinema tarihine kazımış bütün kült filmlerde Gavin vardı. Mesela Psycho mesela Spartacus, James Bond. Kariyeri boyunca bir çok güzel filme imza atan bu kusursuz surat, 1980 yılında emekli olup, Başkan Reagan döneminde, Meksika Büyükelçisi olarak çalışmış.

john_gavin

CHARLES FARREL

Janet Gaynor ( Aktris yakın arkadaşı) Charles için aynen şöyle demiş ‘ Kendisi ile film çekmek o kadar zordu ki, her 10 saniyede bir evlilik kartları alıyorduk, etrafında kadın olmadığı tek bir saniyesi olmuyordu..’ Farrel, emekli olduktan hemen sonra Palm Springs’de Belediye Başkanı olarak görev almış 1947-1955

ferrell-1

TY HARDİN

Bazen görür, ama inanamazsın ya! İşte öyle biri yaşamış zamanında.. Ty Hardin. Yazmaya gerek yok, biz sadece bakıyoruz..bakıyoruz..bakıyoruz..

wallofnoise262a

TAB HUNTER

Onu üne kavuşturan rolü Joe Hardy imiş, müzikal oyuncusu olan Hunter, bu rolü ile ünü bütün Dünyaya yayılmış. Hem güzel, hem de yetenekli olan Tab, 1957 yılında ‘Young lover’ şarkısı ile billboard listesinde bir numaraya yükselmiş.

huntertab01

DAVİD MANNERS

Muhtemelen korku filmlerinin en ünlü simalarından biriymiş David Manners. Dracula, Mumya, ve Black Cat filmleri ile 1930’lu yıllarda baya korkutmuş, hem de bu kusursuz yüzü ile.

12847292_1

ROBERT FOSTER

Böyle birinin kamera arkasında, kameraman olarak görev alması imkansız, yani ayrımcılık olarak algılamayın. Fakat, yani bu güzelliği kim göz ardı edebilir ki? Zaten edilmemiş, kameraman olarak başladığı Holywood serüvenine, aktör olarak devam etmiş Foster.

c4300cd2734ee752b556f62b4b8f2a93

Öneriler

1 Comment

    Avatar
  • Ne varsa eskilerde var arkadaş. Şimdikiler ayrı bir bebe, hiç çekilmez itici tipler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin